ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ – ପୁଣି TIK TOK ଷ୍ଟାର୍ ନିଶା ଗୁରୁଜେନ୍ ଙ୍କ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଭିଡିଓ ମୋବାଇଲ ରୁ ମୋବାଇଲ କୁ ନିଆଁ ଭଳି ଭାଇରାଲ ହେଉଛି…..

0

ଆମ ସମାଜରେ ଏବେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଅସମାଜିକତା ତଥା ଅମାନବିକତା ର ପ୍ରଭାବ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି । ଆମେ କହିଛନ୍ତି ଯେ , ଆମେ ଏବେ ଏକ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ତଥା ଗ୍ଲବଳାଇଜଡ଼ ଦେଶରେ ବସବାସ କରୁଛୁ ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ଆମ ଚିନ୍ତା କରିବାର ତଥା ଜୀବନ ଯାପନ ପ୍ରଣାଳୀ ରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିଛି ।କିନ୍ତୁ ଏହାର ବିପରୀତ ପଟ ଟୀକୁ ଦେଖିଲେ ଜଣା ଯାଏ ଯେ ଆମେ ଉନ୍ନତି ନୁହେଁ ବରଂ ନିଜର ଅବନତି କରୁଛନ୍ତି ।

ଯଦିଓ ଆମ ର ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ଆମ ଜୀବନର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ଆବିଷ୍କାର କରାଯାଇଥିଲା ଖାସ କରି ମୋବାଇଲ , କ୍ୟାମେରା ,ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଓ ଇଣ୍ଟରନେଟ ର ବ୍ୟବହାର କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ର ଲୋକମାନେ ଏହାର ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି ।

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଏକ ଏପରି ପ୍ଲାଟଫାର୍ମ ଯେଉଁଠାରେ ଆମ ଘରେ ରହି ମଧ୍ୟ ବାହାର ଦୁନିଆଁ ବିଷୟରେ ସବୁକିଛି ଜାଣିପାରିଥାଉ କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖୁଥିବେ କି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଲୋକମାନେ କେବଳ ନିଜର ଅଶୀଳ ଭିଡ଼ିଓ ପୋଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ବା ଅନ୍ୟ କାହାଙ୍କ ଦ୍ବାରା ରେକର୍ଡ କରି ଭାଇରଲ କରାଯାଉଛି ।ଫଳରେ ଆମ ସମାଜ ତଥା ଆଗାମୀ ପିଢୀ ଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ମହାବିପଦ ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି ।ତେବେ କିଛି ଦିନ ହେବ ଟୀକ ଟକ ଷ୍ଟାର ନିଶା ଗୁରୁଜେନ ଙ୍କର ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଭିଡ଼ିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଉଲ୍ଲେଖ ଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ନିଶା ଗୁରୁଜେନ ହେଉଛନ୍ତି ଟୀକ ଟକ ଦୁନିଆଁ ର ଜଣେ ସୁନାମ ଧନ୍ୟ କଳାକାର ଓ କ୍ରିକେଟର ମଧ୍ୟ ।ତେବେ କିଛି ଦିନ ତଳେ ତାଙ୍କର ନିଜ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହ ଏକ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ର ଭିଡ଼ିଓ ଟି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଦେଖାଯାଇ ଥିଲା ଯାହାକି ଏବେ ମୋବାଇଲ ରୁ ମୋବାଇଲ କୁ ଘୁରିବୁଲୁଛି ।କିନ୍ତୁ ନିଶା ଏହାକୁ ସ୍ୱୀକାର କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନାହାନ୍ତି ଯେ ସେହି ଭିଡ଼ିଓ ରେ ଥିବା ଝିଅ ଟି ସେ ବୋଲି ।କିନ୍ତୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଭାଇରଲ ହୋଇଥିବା ସମସ୍ତ ଭିଡ଼ିଓ ରେ ଥିବା ଝିଅ ଟି ନିଶା ବୋଲି ପ୍ରମାଣ ମଧ୍ୟ ରହିଛି ।

ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଟିରେ ଟିକ ଟକ ଷ୍ଟାର ନିଶା ଗୁରୁଜେନ ଙ୍କର ସହ ଥିବା ପୁଅ ଟିର ନାମ ହେଉଛି ରମନୁଜ ।ତେବେ ପ୍ରାଥମିକ ସୂତ୍ର ରୁ ଜଣା ଯାଉଛି ଯେ ,ନିଶା ନିଜର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଙ୍କର ସହ ତାଙ୍କର ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଉ ଥିବା ବେଳେ ନିଜେ ଏହାର ଭିଡ଼ିଓ ରେକର୍ଡ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଭାଇରଲ କରିଥିଲେ।ତେବେ ନିଶା ଏହାକୁ ମାନିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନାହାନ୍ତି କି ସେହି ଭିଡ଼ିଓ ରେ ଥିବା ଝିଅ ସେ ବୋଲି ।ଏବଂ ଏ ନେଇ ସେ ପୋଲିସ ରେ ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ କେହି ଜଣେ ତାଙ୍କୁ ବଦନାମ କରିବା କୁ ଚାହୁଁଛି ସେଇଥି ପାଇଁ ଏହି ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆଶା କରୁଛୁ ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକେଲଟି ଆପଣଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ଯଦି ପସନ୍ଦ ଆସିବ ତେବେ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ । ଦୈନନ୍ଦିନ ଘଟୁଥିବା ଘଟଣାର ଖବର ସହିତ ଅପଡେଟ ରହିବା ପାଇଁ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।