Jyotish Shastra- ମିଠା ବାଣ୍ଟିବା ପାଇଁ ହେଇଯାଆନ୍ତୁ ରେଡି କାରଣ ଆଗାମୀ 48 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଚମକିବ ଏହି 6 ଟି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ, ଲାଗିବ ଲଟେରୀ

0

ଏହି ମଙ୍ଗଳବାର ଠାରୁ ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ର ଜୀବନରେ ଅନେକ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ଯ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି କାରଣ ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ଉପରେ ଏଣିକି ଭଗବାନ ହନୁମାନ ଙ୍କର ଆଶୀର୍ବାଦ ରହିବ। ଏହି ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ର ଜୀବନ ରେ ଆସନ୍ତା ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଠାରୁ ଭଗବାନ ହନୁମାନ ଙ୍କର କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ରହିବ ଏବଂ ବହୁତ ଦିନ ରୁ ଅଟକି ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହୋଇଯିବ।

ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିଯିବ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ରେ ନିଜର ଜିବନ ବିତିବ ଓ ଧନ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କର ମଧ୍ୟରେ ସୁ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ ।ଭଲ ପାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଆହୁରି ବଢିଯିବ ।ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି ଗୁଡିକ କିଏ କିଏ ବୋଲି ।

ତୁଳା:-

ଏହି ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ। ଘରେ ଅନେକ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ଯ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଘରେ ମାଆ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ଅନୁଭୂତି ହେବ। ଘରେ ପରିବାର ଭିତରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ଫେରି ଆସିବ।

ମେଷ:-

ଏହି ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ନୂଆ ସମ୍ପର୍କ ରେ ଯୋଡ଼ି ଉଠିବେ। ବ୍ୟବସାୟୀ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ଅନେକ ଲାଭ ହାସଲ କରିବେ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ମାନେ ପରୀକ୍ଷା ରେ ଭଲ ମାର୍କ ରଖିବେ। ଘରେ ଧନ ର ଅଭାବ ଦେଖା ଯିବ ନାହିଁ।

ସିଂହ:-

ଏହି ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ଆଗାମୀ ନବ ବର୍ଷ ଠାରୁ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ପାରଜ୍ଞମ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ। ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରୋମାସନ୍ ରହିଛି। ଅନେକ ଯାଗାରେ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବେ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ମାନେ ଆଶା ଅନୁସାରେ ଫଳ ପାଇବେ। ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରି ପାରନ୍ତି ନବ ବର୍ଷ ପରେ। ବାଣୀଜ୍ୟ ରେ ଆଶା ଅନୁସାରେ ଫଳ ପାଇବେ।

କନ୍ୟା: –

ଏହି ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ଆଗାମୀ ନବ ବର୍ଷ ଠାରୁ ପାରିବାରିକ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ। ଆଗରୁ ଲାଗି ରହିଥିବା ବିବାଦ ର ମଧ୍ୟ ସମାଧାନ ହେବ। କୋର୍ଟ ରେ ଚାଲିଥିବା କେଶ୍ ର ମଧ୍ୟ ସମାଧାନ ପାଇବେ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ମାନେ ଫଳ କରିବେ ପରୀକ୍ଷା ରେ। ଘରେ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ଯ ହୋଇପାରେ।

ମିଥୁନ:-

ଏହି ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ପରିବାର ରେ ଚାଲିଥିବା ବିବାଦ ର ସମାଧାନ ପାଇବେ। ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ର ଯୋଗ ରହିଛି। ତାହା ସହିତ ଏହି ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ଅଫିସ ରେ କାର୍ଯ୍ଯ କରୁଥିଲେ ଉନ୍ନତି ହେବେ। ପରିବାର ର ସଦସ୍ୟ ମାନେ ରୋଗ ବ୍ୟାଧିରୁ ମୁକ୍ତ ହେବେ।

ମୀନ:-

ଏହି ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ନିଜର ଜ୍ଞାନ ପାଇଁ ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରସଂସା ପାଇବେ। ବାଣୀଜ୍ୟ ରେ ଧନ ଲାଭ ହେବ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ମାନେ ପରୀକ୍ଷାରେ କୃତକାର୍ଯ୍ୟ ହେବେ। ନୁଆ ସ୍ଥାନକୁ ଭ୍ରମଣ କରି ପାରନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ଘରେ ଗୁରୁବାର ଦିନ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ କୁ ପୂଜା ଅର୍ଚ୍ଚନା କରନ୍ତୁ। ତେଣୁ ସବୁ ଶୁଭ ଘଟିବ।

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆଶା କରୁଛୁ ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକେଲଟି ଆପଣଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ଯଦି ପସନ୍ଦ ଆସିବ ତେବେ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ । ଦୈନନ୍ଦିନ ଘଟୁଥିବା ଘଟଣାର ଖବର ସହିତ ଅପଡେଟ ରହିବା ପାଇଁ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।