Live Video – ଥାନା ଭିତରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ରାକେଶ ଙ୍କ ବୟାନ ? କ’ଣ ହୋଇଥିଲା ସେଦିନ ରାତିରେ ଦେଖନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିଡିଓ

0

ଆମେ ଅନେକ ଘଟଣା ଶୁଣିବାକୁ ପାଇଛୁ,ଅନେକ ଦୁର୍ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କ ରେ ମଧ୍ୟ ଶୁଣିବାକୁ ପାଇଛୁ । ତେବେ ଆଜି କାଲି ଦୁନିଆ ରେ ଆତ୍ମ ହତ୍ୟା, ହତ୍ୟା ଏବଂ ଦୁର୍ଘଟଣା ଜନିତ ମୃତ୍ୟୁ ବହୁତ୍ ସାଧାରଣ ହୋଇ ଗଲାଣି। ଝରା ଫୁଲ ର ଜୀବନ ଦୀପ ଲିଭିଗଲା।ପିଲା ବେଳେ ଆମେ ଗୋଟେ କଥା ଶୁଣିଥିଲେ ଝରି ଯାଇଥିବା ଫୁଲ କୁ ଝରା ଫୁଲ କୁହା ଯାଏ ।ସେଇଭଳି ଭାବେ ଆଜି ଗୋଟେ ଝିଅଟିର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି ।ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସେମିତି ଘଟଣା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ଯାହା ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ମନ ରେ ଏକ ଡର ସୃଷ୍ଟି ହୋଇ ଯିବ,ତେବେ ରାସ୍ତା କଡ଼ରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ଛାତ୍ରୀ ଙ୍କ ମୃତ ଦେହ।

ସେ ହେଉଛନ୍ତି ରମାଦେବୀ ବିଶ୍ଵବିଦ୍ୟାଳୟ ର ଛାତ୍ରୀ ।ସେ ସେହି ଠାରେ +୨ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ ଏବଂ +୨ ର ଶେଷ ବର୍ଷ ସରିବା ପରେ +୩ ଭି କରୁଥିଲେ,ସେହି ଦିନ ରାତି ହି ଥିଲା ଝରା ଫୁଲ ର ଝରିଯିବା ର ରାତି । ସେ ଘର କୁ ଫେରି ଥିବା ବେଳେ ଏମିତି ଗୋଟେ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଯାହା କି ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଅଟେ।ତେବେ ଝରାଫୁଲଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପୋଲିସ୍ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ କୁ ଗିରଫ କରିଛି,

ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ଝରାଫୁଲ ବାଣୀବିହାର ରେ ବସ ରୁ ଓହ୍ଲାଇ ମୋତେ ଫୋନ୍ କରିଥିଲେ,ତେବେ ମୁଁ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଦେହ ଭଲ ଲାଗୁନି ବୋଲି କହିଥିଲା।କିଛି ସମୟ ବୁଲାବୁଲି କରିବା ପରେ ଆମେ ଫାଷ୍ଟଫୁଡ ଖାଇଥିଲୁ।ଦେହ ଭଲ ଲାଗୁ ନଥିବାରୁ ପ୍ରଥମେ ସେ ଖାଇବାକୁ ମନା କରିଥିଲା।କିଛି ସମୟ ବୁଲାବୁଲି କରିବା ପରେ ଝରାଫୁଲ କହିଥିଲା କି ଆଜି ଘରକୁ ଯିବନି,ପରେ ଆମେ ଗେଷ୍ଟ୍ ହାଉସ୍ ରେ ରହିଥିଲୁ,କିଛି ସମୟ ଗପସପ ପରେ ଆମେ ସୋଇଯାଇଥିଲୁ।ସକାଳୁ ଉଠିଲା ବେଳକୁ ଝରାଫୁଲ ପାଟିରୁ ଫେଣ ବାହାରୁ ଥିଲା, ଅଚେତ୍ ଥିବା ଦେଖି ମୁ ମୋ ସାଙ୍ଗକୁ ଫୋନ୍ କରିଥିଲି।

ସାଙ୍ଗ ଆସିବା ପରେ ଆମେ ଏସସିବି ନେଇ ଯିବାକୁ ଚିନ୍ତାକରି ସ୍କୁଟି ରେ ନେଇଯାଇଥିଲେ,ହେଲେ ଏସସିବି ନେବା ବଦଳରେ ରାସ୍ତାରେ ଥିବା ସମ୍ପର୍କୀୟ ଘରକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ। ଯିବା ବାଟରେ ଝରଫୁଲ ର ଗୋଡ଼ ବାରଂବାର ସ୍କୁଟି ତଳକୁ ଝୁଲି ପଡୁଥିଲା,ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ଲୋକ ମାନେ ବାରଂବାର ପଚାରୁଥିଲେ ଝିଅ ର କଣ ହୋଇଛି ,ଆମେ ଡରୀ ଯାଇଥିଲୁ ଆଉ ଶେଷରେ ଝିଅକୁ କୁଆଖିଆ ନିକଟରେ ଝରାଫୁଲ କୁ ରାସ୍ତା କଡ କୁ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲୁ।

 

ତେବେ ରମାଦେବୀ ଛାତ୍ରୀ ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ରହସ୍ୟ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି,କେମିତି ଓ କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତି ରେ ହେଲା ତାହା ସନ୍ଦେହ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି।ବଡ଼ କଥା ହେଉଛି ଝରା ଫୁଲ ଦେହରେ ମୃତ୍ୟୁ ର କୌଣସି ଚିହ୍ନ ନାହିଁ,ପୋଷ୍ଟ ମୋଟମ୍ ର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଲା ପରେ ମୃତ୍ୟୁ ର ପ୍ରକୃତ କାରଣ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ। ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୋଲିସକୁ ଯାହା କହିଛି କିଛି ସତ ପ୍ରମାଣିତ ହେଉଛି।ଝରା ଫୁଲ ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ କୁ ନେଇ ଉଠୁଚି ପଡୁଛି ରାଜଧାନୀ। ପୋଲିସ୍ ତଦନ୍ତ ରୁ ପାଇଛି ଯେ ଗେଷ୍ଟ ହାଉସ ର ରୁମ୍ 201 ରୁ ବାହାରିବା ପରେ ଝାରଫୁଲ ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଥିଲା ତେବେ ଝାରଫୁଲ ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହେଲା କେମିତି?

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆଶା କରୁଛୁ ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକେଲଟି ଆପଣଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ଯଦି ପସନ୍ଦ ଆସିବ ତେବେ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ । ଦୈନନ୍ଦିନ ଘଟୁଥିବା ଘଟଣାର ଖବର ସହିତ ଅପଡେଟ ରହିବା ପାଇଁ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।