Bastu Tips – ସ୍ତ୍ରୀର ପାଉଁଜ ସହିତ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ଗଭୀର ସଂଯୋଗ, ଏହିଏକ ମାତ୍ର ଭୁଲ କରିଦେଇପାରେ କାଙ୍ଗାଳ

0

ଆଜି ର ବିଷୟ ବସ୍ତୁ ଉପରେ ବହୁତ କମ୍ ମହିଳା ଜାଣନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ପାଦର ପାଉଁଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପକେଟ ସହିତ ବହୁତ ଗଭୀର ସମ୍ପର୍କ ଅଛି | ହଁ, ତୁମେ ଠିକ୍ ଶୁଣୁଛ ଏବଂ ଆଜି ଆମେ ମଧ୍ୟ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ | ଆପଣ ପ୍ରାୟତଃ ଦେଖିଥିବେ ଯେ କୌଣସି ବିବାହିତ ମହିଳା ନିଜର ମେକଅପ୍ ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ପୋଷାକ, ଅଳଙ୍କାର ମାନ ଇତ୍ୟାଦି ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି,

ଯଦିଓ ବିବାହିତ ମହିଳା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଗହଣା ସହିତ କିଛି ପରମ୍ପରା ରହିଛି। ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ବିବାହିତା ମହିଳା ମାନେ ତାଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକ ଅନୁଯାୟୀ ସିନ୍ଦୁର ଲଗାଇବା ଉଚିତ ଯେପରି ଏହା ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଦୀର୍ଘ ଜୀବନ କାମନା ପାଇଁ ଅଟେ, ସେହିପରି ବେକର ମଙ୍ଗଳସୁତ୍ର ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ବନ୍ଧନ କୁ ମନ୍ଦ ଲୋକ ଙ୍କ ଆଖିରୁ ରକ୍ଷା କରି ପାରିବ ଏହା ସମସ୍ତଙ୍କ ଧାରଣ ଏବଂ ଏହା ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାଇ ସତ୍ୟ ମଧ୍ୟ ।

ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମେ ମହିଳା ମାନେ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ପାଉଁଜୀ ,ଅଳଙ୍କାର ବିଷୟରେ ବହୁତ୍ କିଛି ନୂଆ ଗୁରୁତ୍ଵ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଖବର ବିଷୟରେ କହିବା ପାଇଁ ଯାଉଛୁ। ପାଉଁଜି ପିନ୍ଧିବାର ମାନ୍ୟତା ।ବିଶେଷ କରି ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା କଥା ହେଉଛି ଯେ ଆମର ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ପାଦରେ ପାଉଁଜି ପିନ୍ଧିବାର ଅଭ୍ୟାସ ଶତାବ୍ଦୀ ଧରି ଚାଲିଆସୁଛି। ଏହା କୌଣସି ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାର ସଙ୍କେତ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ସାଧାରଣ ସ୍ତରରେ ସର୍ବଦା କୁହାଯାଏ ଯେ ପାଉଁଜି ଗୁଡ଼ିକ କେବଳ ରୂପା ରେ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍ |

ଯେହେତୁ ରୂପା ଚନ୍ଦ୍ରର ଏକ ସୂଚକ ଏବଂ ଏହା ଶୀତଳତା ପ୍ରଦାନ କରେ | ପାଦରେ ରୂପା ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ କାରଣ ଏହା ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ଚାପ ମୁକ୍ତ କରିଥାଏ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଚନ୍ଦ୍ରର ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଏହା ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ପିନ୍ଧାଯାଇଥାଏ ଏବଂ ଆଙ୍ଗୁଠି ଦେଇ ଯାଉଥିବା ଶିରା ମଧ୍ୟ ଏହା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥାଏ, ଯାହା ସମଗ୍ର ଶରୀରକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ।

ଆପଣ ମାନେ ଏହା ଜାଣିଥିବେ କି ପାଉଁଜି କୁ କେବଳ ଗୋଟିଏ ଗୋଡ଼ ରେ ପିନ୍ଧା ଯାଏ ନାହି ।ଏହା କୁ ଦୁଇଟି ଗୋଡ଼ ରେ ପିନ୍ଧା ଯାଏ,କିନ୍ତୁ ଫେଶନ୍ ପାଇଁ ଆଜିକାଲି ଏହାକୁ ଗୋଟିଏ ଗୋଡ଼ରେ ମହିଳା ମାନେ ପିନ୍ଧୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହା ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ରେ ହାନି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରେ।ବହୁତ୍ ସ୍ଥାନ ରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳୁଚି କି ଅବିବାହିତା ମହିଳା ମନେ ପାଉଁଜି ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି ଏହା କୁ ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧୁଛନ୍ତି,କିନ୍ତୁ ଏହା ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାଇ ନିଷେଧ କିନ୍ତୁ ଏତିକି ନୁହଁ ପାଉଁଜି ହଜିବା ଉଚିତ୍ ନୁହ କି ଏହାକୁ ଖାଲି ଗୋଟେ ଗୋଡ଼ ରେ ପିନ୍ଧିବା କଥା ନୁହ ।

ଯଦି ଏପରି ହେଇଥାଏ ତ ଆପଣ ଙ୍କୁ ବହୁତ୍ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରେ। ବିଶେଷ କରି ମହିଳା ମାନେ ଜାଣି ରଖିବା ଉଚିତ୍ କି ଏହା ସ୍ବାମୀ ଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ରେ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ଥାଏ ।ଏମିତି ଭି ବହୁତ୍ କିଛି ହୁଏ ମହିଳା ମନେ ନିଜ ପାଉଁଜି କି ଆଉ କାହାକୁ ଦିଅନ୍ତି ଏହା କରିବା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୁଲ ଏହା ଫଳରେ ନିଜେ ଧାର ଆଉ ଲୋନ ରେ ବୁଡ଼ିଯାଇ ପାରନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆଶା କରୁଛୁ ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକେଲଟି ଆପଣଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ଯଦି ପସନ୍ଦ ଆସିବ ତେବେ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ । ଦୈନନ୍ଦିନ ଘଟୁଥିବା ଘଟଣାର ଖବର ସହିତ ଅପଡେଟ ରହିବା ପାଇଁ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।