ମନ ପସନ୍ଦ ମହିଳା ଙ୍କୁ ବଶ ରେ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ କରନ୍ତୁ ଏହି ସହଜ ଉପାୟ ମାତ୍ର କିଛି ଦିନରେ ଝିଅ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପାଗଳ ହୋଇଯିବ

0

ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ ଏକ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ସମାଜରେ ବସବାସ କରୁଛୁ । ତେବେ ଯଦି ଏହି ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ଯୁଗ ରେ କିଛି ଯଦି ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ରହିଛି ତାହା ହେଉଛି ବର୍ତ୍ତମାନର ପ୍ରେମ । ତେବେ ପ୍ରେମ ଏକ ପ୍ରକାରର ସାମାଜିକ ରୋଗ ପରି ବ୍ୟାପୀ ରହିଛି ଯାହାର କି କୌଣସି ସୀମା ମଧ୍ୟ ଆପଣ ନିଧାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ । ତେବେ ପ୍ରେମ ଯେ କେବଳ ଜଣେ ଅବିବାହିତ ପୁରୁଷ ଓ ନାରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହେବ ତାର କିଛି କାରଣ ନାହିଁ। ଏହା କାହା ମଧ୍ୟରେ ବେ ହୋଇପାରେ । ତେବେ ଆମ ବହୁତ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ଯୁବତୀ ଙ୍କୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ବସ ରେ ରଖିବାକୁ ଚାହଁନ୍ତି ।

ତେବେ ଆମେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସରଳ ଓ ସହଜ ଉପାୟଟି କହିବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ ଯାହା କରିବା ଫଳରେ ଆପଣ ଅତି ସହଜରେ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ନାରୀ ଙ୍କୁ ନିଜର କାବୁ ରେ ରଖିପାରିବେ ।ତେବେ ଏହା କରିବା ଫଳରେ ନାରୀ ଜଣଙ୍କ ଆପଣଙ୍କ ର କଥାରେ ଉଠ ବସ କରିବ ଆଉ କେବେ ହେଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ଛାଡିକି ଯିବ ନାହିଁ ।ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହାକୁ କରିବାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରଣାଳୀ ବିଷୟରେ ।

ଆବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ :-

ଏହି ଉପାୟ ଟୀକୁ କରିବା ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ ଗୁଡ଼ିକ ହେଇଛି:-
୧.ହଳଦିଆ ସୋରିଷ
୨.ଲାଲ ସିନ୍ଦୂର
୩.ଗୋଟିଏ ଧଳା କାଗଜ
୪.କଳା ମାର୍କର

କିପରି କରିବେ ଏହି ଉପାୟ:-

ପ୍ରଥମତଃ ଆପଣ ଯଦି ନିଜର ମନ ପସନ୍ଦ ମହିଳା କୁ ନିଜର ବସ ରେ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ରାତିରେ ଏହି ଉପାୟଟି କରନ୍ତୁ ।ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଝିଅ ଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭବରେ ଆପଣଙ୍କ ର ହୋଇଯିବ ।ତେବେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଆପଣ ହଳଦିଆ ସୋରିଷ ଓ ଲାଲ ସିନ୍ଦୂର କିଣି ଆଣନ୍ତୁ ।

ଏହାକୁ ରାତିରେ ନିଜର ମନକୁ ସ୍ଥିର କରି ସିନ୍ଦୂର ଓ ସୋରିଷ କୁ ଭଲ ଭାବରେ ମିଶାଇ ନିଅନ୍ତୁ ।ଏବଂ ଅନ୍ୟ ପଟ ରେ ଏକ ଧଳା କାଗଜରେ ଚାହୁଁଥିବା ଝିଅ ର ନାମ ଲେଖି ମଝିରେ ସ୍ୱସ୍ତିକ ଚିନ୍ହ ଦେଇ ଅନ୍ୟପଟ ରେ ନିଜର ନାମ ଲେଖନ୍ତୁ । ଏବେ ସେହି କାଗଜ ଟୀକୁ ଆଗରେ ରଖି ମିଶ୍ରଣ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିଥିବା ସୋରିଷ ଓ ସୁନ୍ଦର କୁ ଦେଖି ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଟୀକୁ ଜୋପ କରନ୍ତୁ ।ତେବେ ସେହି ମନ୍ତ୍ର ଟି ହେଉଛି :-

“ଓଁ ହିଂ ହଂ ମୋହିନୀ ବସଂ ମହାମାୟେ ଆମକୁ ସ୍ୱହା”

ତେବେ ଏହି ମନ୍ତ୍ର ମଧ୍ୟରେ ଲେଖାଥିବା ତଂ ତଂ ସ୍ଥାନରେ ଆପଣ ଯେଉଁ ଝିଅ କୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହାର ନାମ ଉଚ୍ଚାରଣ କରିବେ । ଏବଂ ପରେ ମିଶ୍ରିତ ସୋରିଷ ଓ ସିନ୍ଦୂର କୁ ନେଇ ସେହି ଝିଅ ର ଘର ଚାରି ପାଖରେ ପକେଇ ଦିଅନ୍ତୁ ।ତା ପରେ ମାତ୍ର ଦେଖିବେ କି ମାତ୍ର ୭ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ସେ ଝିଅ ଆପଣଙ୍କ ର ବଶବର୍ତ୍ତୀ ହୋଇଯିବ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆଶା କରୁଛୁ ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକେଲଟି ଆପଣଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ଯଦି ପସନ୍ଦ ଆସିବ ତେବେ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ । ଦୈନନ୍ଦିନ ଘଟୁଥିବା ଘଟଣାର ଖବର ସହିତ ଅପଡେଟ ରହିବା ପାଇଁ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।