Jyotish Shastra – ନିଜର ରାଶି ଅନୁସାରେ ଜାଣନ୍ତୁ କାହା ସହିତ କରିବେ ବିବାହ ଓ କାହା ସହିତ ନୁହେଁ ?

0

ପ୍ରତ୍ୟକ ମଣିଷ ବିବାହ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ବଡ ପରିବର୍ତନ ଆସିଥାଏ। ବିବାହ କରିବା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ର ଜୀବନ ଶୈଳୀ ବଦଳି ଯାଇ ଥାଏ । ତେବେ ବିବାହ କର୍8ବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥି ଙ୍କ ବିଷୟରେ ବହୁତ କିଛି ଜାଣି ବିବାହ କରା ଯାଇଥାଏ। ଯେମିତି କି ଝି ଟିର ରାଶି ନକ୍ଷତ୍ର ଗୋତ୍ର ଇତ୍ୟାଦି ଜାଣିବା ପରେ ବିବାହ କରା ଯାଇଥାଏ। ପ୍ରତ୍ୟକ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ର ସେମାନଙ୍କ ର ରାଶି ଅନୁସାରେ ସ୍ୱଭାବ ହୋଇଥାଏ। ତେଣୁ ଆପଣ ମାନେ ବିବାହ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଜାଣିନେବା ଉଚିତ ଯେ କେଉଁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ କିପରି ହୋଇ ଥାଆନ୍ତି।

ମେଷ ରାଶି

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ବହୁତ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୋଇ ଥାଆନ୍ତି। ଏମାନ ଙ୍କ ର ସହିବା ଶକ୍ତି ବହୁତ ଥାଏ। ଯାହା ଫଳରେ ବିବାହ ପରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେଲେ ଏମାନେ ବହୁତ ଧାର୍ଯ୍ୟ ଧରି ରହି ପାରନ୍ତି।

ବୃଷ ରାଶି

ବୃଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ହିଁ ସୁନ୍ଦର ହୋଇ ଥାନ୍ତି। ଏମାନେ ଟିକେ କଥା ରେ ଅଭିମାନ କରି ବସନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏମାନେ ନିଜର ଜୀବନ ସାଥି କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି।

ମିଥୁନ ରାଶି

ମିଥୁନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ବହୁତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ହୋଇ ଥାନ୍ତି। ଏମାନେ ସର୍ବଦା ନିଜର ଜୀବନ ସାଥି କୁ ଖୁସିରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଚାହିଁଥାନ୍ତି। ତେଣୁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକ ମାନେ ବହୁତ ହିଁ ଯତ୍ନବାନ ହୋଇଥାନ୍ତି।

କର୍କଟ ରାଶି

ଏମାନେ ବହୁତ କଥା କହିବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରି ଥାଆନ୍ତି। ଏହା ସହ ଏମାନେ ନିଜର ପରିବାରର ବହୁତ ଯତ୍ନ ନେଇ ଥାଆନ୍ତି। ଏମାନଙ୍କୁ ସମସ୍ତେ ବହୁତ ଭଲ ପାଇ ଥାଆନ୍ତି।

ସିଂହ ରାଶି

ସିଂହ ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ନିଜର ଜୀବନ ସାଥି କୁ ବହୁତ ହିଁ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି। ଏମାନେ ନିଜର ଜୀବନ ସାଥି ପାଇଁ କିଛି ବି କରି ପାରନ୍ତି। ଏମାନେ ସର୍ବଦା ସେମାନଙ୍କ ର ପାଖେ ପାଖେ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି।

କନ୍ୟା ରାଶି

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ନିଜର ଜୀବନ ସାଥି କୁ ପୂର୍ଣ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦେଇ ଥାଆନ୍ତି। ସେମାନେ ଯାହା କରିବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥାନ୍ତି ଏମାନେ ତାକୁ ପୁରା କରି ଥାଆନ୍ତି।

ତୁଲା ରାଶି

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାମେ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମୀ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏମାନେ ନିଜର ସନ୍ତାନ ମାନଙ୍କ ର ବହୁତ ଯତ୍ନ ନେଇଥାନ୍ତି। ସନ୍ତାନ ମାନଙ୍କ ଖୁସି ପାଇଁ ଏମାନେ କିଛି ବି କରି ପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି

ବିଛା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ଅଲଗା ସ୍ୱଭାବ ରେ ହୋଇ ଥାଆନ୍ତି। ଏମାନ ଙ୍କ ସ୍ୱଭାବ ବୁଝିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଏମାନେ ସମାଜ ର ହିତ ପାଇଁ ବହୁତ ତତ୍ପର ଥାନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି

ଧନୁ ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ଅନ୍ୟାୟ ସହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ଏମାନେ ସର୍ବଦା ନ୍ୟାୟ ର ସାଥ ଦେବାକୁ ଭଲ ପାଇ ଥାଆନ୍ତି।

ମକର ରାଶି

ମକର ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ବହୁତ ଶାନ୍ତ ସ୍ୱଭାବ ର ହୋଇ ଥାନ୍ତି। ଏମାନେ ସର୍ବଦା ଅନ୍ୟର ମଙ୍ଗଳ କାମନା କରି ଥାଆନ୍ତି। ଯାହା ଫଳରେ ଅନ୍ୟ ମାନେ ଏମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇ ଥାଆନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ ରାଶି

କୁମ୍ବ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତି ବହୁତ ନିଦ୍ରା ପ୍ରିୟ ହୋଇ ଥାନ୍ତି। ଏମାନେ ସର୍ବଦା ଅନ୍ୟକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରି ଥାଆନ୍ତି। ଏମାନେ ବହୁତ ଭଲ ହୋଇ ଥାଆନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି

ମୀନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ହୋଇ ଥାଆନ୍ତି। ଏମାନେ ଅନ୍ୟର ମଙ୍ଗଳ ସାଧନା କରି ଥାଆନ୍ତି। ନିଜର ଜୀବନ ସାଥିକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇ ଥାଆନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆଶା କରୁଛୁ ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକେଲଟି ଆପଣଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ଯଦି ପସନ୍ଦ ଆସିବ ତେବେ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ । ଦୈନନ୍ଦିନ ଘଟୁଥିବା ଘଟଣାର ଖବର ସହିତ ଅପଡେଟ ରହିବା ପାଇଁ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।