ଦେଖନ୍ତୁ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ରୋମାନ୍ସ ଭିଡିଓ – ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓ କୁ ଗୁପ୍ତ ଭାବରେ ଲିକ୍ କରିଛନ୍ତି

0

ଏହି ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ଯୁଗ ର ଶିକାର ହୋଇ ରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନେ ଆଉ ପାଠ ପଢା ରେ ଧ୍ୟାନ ନଦେଇ ଧୀରେ ଧୀରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ବାନ୍ଧି ହେଉଛନ୍ତି ।ଖାଲି ଏତିକି ନୁହେଁ ଏମାନେ ପ୍ରେମ ରେ ପଡି ଏକ ପ୍ରକାର ର ଅନ୍ଧ ପାଲଟି ଯାଉଛନ୍ତି ।ଯାହା ଫଳରେ ଏହି ଯୁବ ପିଢୀ ଙ୍କୁ କଣ ଠିକ ଓ କଣ ଭୁଲ ଜାଣିପାରୁନାହାନ୍ତି । ପ୍ରେମରେ ପଡି ସେମାନେ ନିଜ ବାପା – ମା ଙ୍କ କଥା ଭୁଲିଯିବା ସହ ସମାଜର ସମସ୍ତ ନୀତି ନିୟମ କୁ ମଧ୍ୟ ଭୁଲିଯାଉଛନ୍ତି । ଏମାନେ ନିଜର ଜୀବନ ର ବିକାଶ କରିବାର କଥା ନ ଭାବି ଓଲଟା ନିଜ ଜୀବନକୁ ଏକ ପ୍ରକାରର ନଷ୍ଟ କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି । ତେବେ ଏମିତି ଏକ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏମିତି ଘଟଣା ଉପରେ ଜଣେଇବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଦ୍ୱନ୍ଦ ରେ ପଡିଯିବେ ।

ବର୍ତ୍ତମାନର ପ୍ରେମ ରେ ରହିଛି କେବଳ ସ୍ଵାର୍ଥପରତା ,ଲୋଭ ଓ କାମନା ର ବଶବର୍ତ୍ତୀ ତଥା ଧକ୍କା । ତେବେ ଏବେର ଯୁବ ପିଢୀ ପ୍ରେମର ଅର୍ଥ ଶାରୀରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ବୋଲି ମାନେକରୁଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଲେ କିଛି ଅତୃପ୍ତ ହେବ ନାହିଁ । ଏବେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କରେ ରେ ରହିବା ମଧ୍ୟ ଏକ ସାମାନ୍ୟ କଥା ହୋଇଗଲାଣି। ତେବେ ଆମେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେଇବୁ ଏମିତି ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟକର ଘଟଣା ଯାହା ଜାଣିଲା ପରେ ଆପଣ ଲଜ୍ୟା ଅନୁଭବ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଦ୍ୱନ୍ଦ ରେ ପଡିଯିବେ କି ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ସମାଜରେ ପ୍ରେମ ଭଳି ଏକ ପବିତ୍ର ସମ୍ପର୍କକୁ ଏହି ଆଧୁନିକ ଯୁବପୀଢ଼ି କେଉଁ ସ୍ଥାନକୁ ନେଇଯାଇଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ କିଛି ଦିନ ତଳେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଭାଇରଲ ହୋଇଥିଲା ଏକ ଅଶୀଳ ଭିଡ଼ିଓ । ତେବେ ଭିଡ଼ିଓ ଟି ପ୍ରକୃତରେ କେଉଁଠିକାର ତାହା ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ ଟିରେ ଯାହା ରେକର୍ଡ ହୋଇଛି ତାହା ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବା ସହ ଆପଣଙ୍କୁ ହସ ମଧ୍ୟ ଲାଗିବ। ତେବେ ଭିଡ଼ିଓ ଟିରେ ଜଣେ ମହିଳା ଡାକ୍ତର ନିଜର ଜଣେ ପୁରୁଷ ରୋଗୀ ଙ୍କ ସହ ଅଶୀଳ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କରେ ତଥା ଅଶୀଳ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ର ନଜର ରେ ଆସିଥିଲେ ।ତେବେ ସେହି ହସପିଟାଲକୁ ଆସିଥିବା ପୁରୁଷ ଜଣଙ୍କ ମହିଳା ଙ୍କ ପ୍ରେମୀ ଥିଲେ କି ନାହିଁ ତାହା ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣାପଡିନାହିଁ।

ଭାଇରଲ ହୋଇଥିବା ଭିଡ଼ିଓ ରେ ଦେଖାଯାଇଥିଲା କି , ଜଣେ ମହିଳା ଡାକ୍ତର ଜଣେ ପୁରୁଷ ବ୍ୟକ୍ତି (ଯିଏକି ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଚିକିତ୍ସା କରିବା ପାଇଁ ଆସିଥିଲେ) ଙ୍କୁ ନେଇ ନିଜର ବେଡ଼ ରୁମ କୁ ଆସିଥିଲେ ତେବେ ପରେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ଆଡ଼କୁ ଶାରୀରିକ ସ୍ତର ରେ ନିକଟତର ହେବାକୁ ଲାଗୁଥିଲେ । ତେବେ ପରେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ସହ ଅଶୀଳ ସମ୍ପର୍କରେ ତଥା ପରସ୍ପର କୁ କୁଣ୍ଢାକୁଣ୍ଢି ହେବା, ଚୁମ୍ବନ କରିବା ସହ ଆହୁରି ଅନେକ ଅଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ । ତେବେ ଏହି ସମୟରେ କେହି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କର ଏହି ରାହାସଲୀଳା କୁ ରେକର୍ଡ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଭାଇରଲ କରିଥିଲା

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆଶା କରୁଛୁ ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକେଲଟି ଆପଣଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ଯଦି ପସନ୍ଦ ଆସିବ ତେବେ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ । ଦୈନନ୍ଦିନ ଘଟୁଥିବା ଘଟଣାର ଖବର ସହିତ ଅପଡେଟ ରହିବା ପାଇଁ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।