ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ – ଟାଇଟ ଡ୍ରେସ ରେ ନଜର ଆସିଲେ ପୁଣି ଥରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଏକ୍ସ ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍

0

ବଲିଓଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ଏପରି ବହୁତ ଅଭିନେତା ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି ନିଜର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ବହୁତ୍ କମ୍ ଦିନ ରେ ଲୋକ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ବହୁତ ପ୍ରିୟ ହୋଇଛନ୍ତି। ଭଲ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ ଏବଂ ନିଜର ନାମ କରିବା ପାଇଁ ଅଭିନୟ ହିଁ ହେଉଛି ଏକ ବଡ ମାଧ୍ୟମ। ଯେଉଁ ଠାରେ ଭଲ ଅଭିନୟ ଏବଂ ଟିକେ ସୁନ୍ଦର ହୋଇଥିଲେ ଆପଣ ଙ୍କ ପାଇଁ ସେହି ରାସ୍ତା ଟି ବହୁତ ସହଜ ହୋଇଯାଇଥାଏ।

ତେବେ ଯଦି ସୁନ୍ଦର ହୋଇଥିବେ ଏବଂ ଅଭିନୟ ଭଲ କରୁଥିବେ ତାହା ହେଲେ ଲୋକ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ସେମାନେ ବହୁତ ଜଲ୍ଦି ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଯାଆନ୍ତି ଏବଂ ଲୋକ ମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଅଧିକ ରୁ ଅଧିକ କଥା ଜାଣିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି। ବହୁତ ଲୋକ ଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନ ଥାଏ କି ସେ ଜଣେ ଭଲ ଅଭିନେତା ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେବା ପାଇଁ। ସେଥିପାଇଁ ସେମାନେ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ ମଧ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି।

କିଛି ଅଭିନେତା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉପରକୁ ଉଠି ଯାଆନ୍ତି ଓ କିଛି ସେଇଠି ରହି ଯାଇଥାନ୍ତି। ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ସେହିଭଳି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଜାଣିଥିବେ। ତେବେ ଜରିନ ଖାନ ଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଭାବେ ଜାଣିଥିବେ । ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ୍ ବୀର୍ ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ଜରୀନ ଖାନ। ତେବେ ଗତ କାଲି ଜରିନ ଖାନ୍ ନିଜର ଜନ୍ମ ଦିନ ପାଳନ କରିଥିଲେ।

୩୨ ବର୍ଷ ର ଜନ୍ମ ଦିନ କୁ ବେଶ୍ ଧୁମ୍ ଧାମରେ ପାଳନ କରି ଥିଲେ।ଜରିନଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟତା ତାଙ୍କୁ ବଲିଉଡରେ ଅନେକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଦେଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅଧିକ କିଛି କରିପାରି ନଥିଲେ । ଜରିନ ଆଜିକାଲି ପଞ୍ଜାବୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇନଷ୍ଟ୍ରିର ଏକ ଜଣାଶୁଣା ନାମ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ୧୯୨୧ ମସିହାରେ ଜାରିନଙ୍କ ଭୟଙ୍କର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଫିଲ୍ମଟି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ କିଛି ବିଶେଷ କରିପାରି ନଥିଲା ।

ଯେତେବେଳେ ଜରିନ୍ ଖାନ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପ୍ରବେଶ କଲେ, ତାଙ୍କର ଓଜନ ବହୁତ ଅଧିକ ଥିଲା ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ସେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ୍ ହୋଇଥିଲେ । ପିଲାଦିନରୁ ସୁସ୍ଥ ଥିବା ଜାରିନ କଲେଜ ସମୟରେ ୧୦୦ କିଲୋଗ୍ରାମ ଓଜନ ଥିଲେ ।ଜରିନ କେବେ ଭାବି ନଥିଲେ ଯେ ସେ ବଲିଉଡରେ କାମ କରିବେ, କିନ୍ତୁ ମଡେଲିଂ କରିବା ପରେ ଜାରିନ ଓଜନ ହ୍ରାସ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ବଲିଉଡରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ।

ମେ ୧୪, ୧୯୮୭ ରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ଜାରିନଙ୍କ ପିତାମାତା ପିଲାବେଳେ ଅଲଗା ହୋଇଥିଲେ କାରଣ ଜାରିନଙ୍କ ପିତା ଦୁଇ ଝିଅ ଙ୍କର ଦାୟିତ୍ୱ ନେବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଜାରିନ ତାଙ୍କ ମାମୁ ଘରେ ପାଳିତ ହୋଇଥିଲେ। ଜରିନ ଖାନ ପରିବାରକୁ ସହାୟତା କରିବା ପାଇଁ କଲ ସେଣ୍ଟରରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।

ମଡେଲିଂ କରୁଥିବାବେଳେ ଜରିନ୍ ଦିନେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଯୁବରାଜ’ର ସେଟରେ ଥିଲେ ଏବଂ ସଲମାନ ଖାନ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଥିଲେ। ଜାରିନ ସଲମାନଙ୍କ ପାଇଁ ରାଜକୁମାରୀ ପରି ଥିଲେ ଏବଂ ଜାରିନଙ୍କ ଚେହେରା ହେତୁ ସେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ବିର’ ପାଇଥିଲେ । ତେବେ ବୀର ବ୍ୟତୀତ ହାଉସ୍ଫୁଲ୨ ରେ ଓ ହେଟ୍ ଷ୍ଟୋରୀ ରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସି ଥିଲେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆଶା କରୁଛୁ ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକେଲଟି ଆପଣଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ଯଦି ପସନ୍ଦ ଆସିବ ତେବେ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ । ଦୈନନ୍ଦିନ ଘଟୁଥିବା ଘଟଣାର ଖବର ସହିତ ଅପଡେଟ ରହିବା ପାଇଁ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।