Love Quiz Game – ବାଛନ୍ତୁ ନିଜ ପସନ୍ଦର ଯେ କୌଣସି ଗୋଟିଏ ନମ୍ବର ଓ ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ବିବାହ କେଉଁ ଜାଗାରେ ହେବ ?

0

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିଛୁ ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ରୋଚକ ନମ୍ବର କୁଇଜ ଗେମ। ଏହି ଗେମ ରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ନମ୍ବର ଅନୁସାରେ କିଛି ହାର୍ଟ ର ଚିତ୍ର ଦେଖାଇବୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ନମ୍ବର ମଧ୍ୟରୁ ଯେ କୌଣସି ଗୋଟିଏ ନମ୍ବର କୁ ବାଛିବା କୁ ପଡ଼ିବ ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ ୫ ସେକେଣ୍ଡ ର ସମୟ।

ସେହି ୫ସେକେଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯେକୌଣସି ଗୋଟିଏ ନମ୍ୱର ହାର୍ଟ କୁ ବାଛିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଓ ଆପଣ ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଯେକୌଣସି ଗୋଟିଏ ନମ୍ବର ବାଛିବା ପରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ଭବିଷ୍ୟତ ରେ ଆପଣଙ୍କ ବିବାହ କେଉଁଠାରେ ହେବ। ତେବେ ଆପଣମାନେ ରେଡ୍ଡୀ ତ ଏହି ମଜାଦାର ଗେମ୍ ଟିକୁ ଖେଳିବା ପାଇଁ।

୧❤️, ୨❤️, ୩❤️, ୪❤️, ୫❤️, ୬❤️, ୭❤️, ୮❤️।ଏବେ ୫ ସେକେଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଉପରୋକ୍ତ ମଧ୍ୟରୁ ଯେକୌଣସି ଗୋଟିଏ ନମ୍ୱରକୁ ବାଛିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସମୟ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି ଏବେ। ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ନିଜ ଇଚ୍ଛା ଅନୁସାରେ ଗୋଟିଏ ନମ୍ବର ବାଛି ନେଇଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆପଣ ବାଛିଥିବା ନମ୍ବର ଅନୁସାରେ ଆପଣଙ୍କ ବିବାହ କେଉଁ ସ୍ଥାନରେ ହେବ।

୧. ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆପଣ ନମ୍ବର ୧ ବାଛିଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରକୃତି ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ରେ ଭରା ଏକ ସୁନ୍ଦର ହିଲ୍ ଷ୍ଟେସନ ଠାରେ ହେବ।
୨. ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆପଣ ନମ୍ବର ୨ ବାଛିଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ବିବାହ ଚତୁର୍ପାଶ୍ଵ ରେ ଜଳ ଘେରା ହୋଇଥିବା ଏକ ସୁନ୍ଦର ଆଇ-ଲ୍ୟାଣ୍ଡ ରେ ହେବ।

୩. ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆପଣ ନମ୍ବର ୩ ବାଛିଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ବିବାହ ଏକ ଗଛ, ଫୁଲ ରେ ଭରା ସୁନ୍ଦର ଗାର୍ଡେନ ରେ ହେବ।
୪. ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆପଣ ନମ୍ବର ୪ ବାଛିଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ବିବାହ ଏକ ବଡ଼ ବାଂକେଟ ହଲ୍ ରେ ହେବ।

୫. ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆପଣ ନମ୍ବର ୫ ବାଛିଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ବିବାହ ଏକ ବିଳାସ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସେଭେନ୍ ଷ୍ଟାର ହୋଟେଲ ରେ ହେବ।
୬. ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆପଣ ନମ୍ବର ୬ ବାଛିଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ବିବାହ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସମୁଦ୍ର କୂଳ ରେ ହେବ।

୭. ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆପଣ ନମ୍ବର ୭ ବାଛିଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ବିବାହ ଏକ ବହୁତ ବଡ଼ ରୟାଲ ପ୍ୟାଲେସ ରେ ହେବ।
୮. ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆପଣ ନମ୍ବର ୮ ବାଛିଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ବିବାହ ଏକ ବହୁତ ବଡ଼ କ୍ରୁସ୍ ସିପ୍ ରେ ହେବ।ତେବେ ଏହା ଥିଲା ଆପଣଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିବା ପାଇଁ ଆମର ଏକ ଛୋଟ ପ୍ରୟାସ। ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏହି ମଜାଦାର ନମ୍ୱର୍ କୁଇଜ୍ ଗେମ୍ ଟି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବା ଆଉ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ତର ମଧ୍ୟ ପାଇ ଯାଇଥିବେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆଶା କରୁଛୁ ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକେଲଟି ଆପଣଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ଯଦି ପସନ୍ଦ ଆସିବ ତେବେ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ । ଦୈନନ୍ଦିନ ଘଟୁଥିବା ଘଟଣାର ଖବର ସହିତ ଅପଡେଟ ରହିବା ପାଇଁ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।