ବିବାହିତା ନାରୀ ଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରୁଛନ୍ତି କି ? ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ବଶୀକରଣ କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଦେଖନ୍ତୁ

0

ଆମେ ମାନେ ଦେଖିଥିବା ଅନେକ ପୁଅ ମାନେ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି ପ୍ରେମ କରିଥାନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ପ୍ରେମ କୁ ପାଇ ବହୁତ ଖୁସି ରେ ମଧ୍ୟ ରହିଥାନ୍ତି। ଅନେକ ପିଲା ଏପରି ବି ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି ଏକ ଝିଅ କୁ ବହୁତ ଭଲପାଆନ୍ତି ପରେ ତାକୁ ନିଜର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରେ କହନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେହି ଟି କୌଣସି କାରଣ ରୁ ସେହି ପ୍ରସ୍ତାବ ରେ ରାଜି ହୁଏନି ଏବଂ ମନା କରିଦିଏ,ତାହାପରେ ସେହି ପିଲା ଟି ମନ ଦୁଃଖ କରେ। ସିଏ ଯେହେତୁ ତାକୁ ଭଲ ପାଉଥାଏ ଯେକୌଣସି ବି ପ୍ରକାରେ ସେ ତାକୁ ନିଜର କରିବାକୁ ଚାହେଁ,ଏଥିପାଇଁ ସେ ଯେକୌଣସି ସ୍ତର କୁ ଯିବାକୁ ପଛେଇ ନଥାନ୍ତି।


ଆଜି କାଲି ଦୁନିଆରେ ତ ବହୁତ୍ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି କି ବିବାହିତା ନାରୀ ମାନେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କୁ ଛାଡି ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେହି ପୁଅ ମାନେ ଚୁପ୍ ହୋଇ ବସନ୍ତିନି ସେହି ମହିଳା ଙ୍କୁ ନିଜର କରିବା ପାଇଁ ଲାଗିପଡିଥାନ୍ତି। ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଯଦି କୌଣସି ଝିଅ କିମ୍ବା ବିବାହିତା ନାରୀ କୁ ନିଜର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହି ବଶୀକରଣ ବିଷୟ ରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜାଣନ୍ତୁ,ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଯେଉଁ ଝିଅ କିମ୍ବା ବିବାହିତା ନାରୀ କୁ ନିଜର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବେ ତାଙ୍କୁ ସହଜ ରେ ବଶୀକରଣ କରି ପାରିବେ,ସିଏ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଙ୍କ ପ୍ରେମ ରେ ଆପଣ ଙ୍କ ପାଇଁ ପାଗଳ ହୋଇଯିବେ ଏବଂ ନିଜ ଆସି ଆପଣ ଙ୍କ ପ୍ରେମ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି କହିବେ।


ତେବେ ଏହି ବଶୀକରଣ ପାଇଁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କେତେକ ଜିନିଷ ନେବାକୁ ହେବ। ସେହି ଜିନିଷ ଗୁଡିକ ହେଉଛି ଚାରୋଟି ଛଡା ରସୁଣ, ସିନ୍ଦୂର, ଏବଂ ଲୁଣ,ତାପରେ ସେହି ଚାରୋଟି ରସୁଣ ଉପରେ ଲାଲ୍ ସିନ୍ଦୂର କୁ ଭଲ ଭାବରେ ଲଗାଇ ଦେବେ। ତାହା ପରେ ସେହି ରସୁଣ କୁ ଲୁଣ ପାଖରେ ରଖିବେ,ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସେହି ଲୁଣ କୁ ମନ୍ତୁରେଇବାକୁ ପଡିବ,ଲୁଣ ଟି କୁ ମନ୍ତୁରେଇବା ପାଇଁ ଆପଣ ଙ୍କୁ ଏକ ମନ୍ତ୍ର କୁ ୨୨୧ ଥର ଜପ କରିବାକୁ ପଡିବ। ସେହି ମନ୍ତ୍ର ଟି ହେଉଛି “ ଓଁ ନମଃ କାମଦେବାୟ ଆମୁକଂ ବଶ୍ୟମ ଭବାନୀ କୁରୁ ସ୍ୱାହା ”। ଆମୁକଂ ଯାଗାରେ ଆପଣ ମାନେ ଯାହାକୁ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ନାମ ଲେଖିବେ।


ଏହି ମନ୍ତ୍ର କୁ ଜପ କରିବା ପରେ ସେହି ରସୁଣ ଚାରୋଟି କୁ ନେଇ ସେହି ଝିଅ ଘର ର ଚାରି ପାଖରେ ପୋତି ଦେବେ ,ଏବଂ ଲୁଣ କୁ ନେଇ ଚୁପ୍ ଚାପ୍ ତାଙ୍କ ଖାଦ୍ୟ ରେ ମିଶାଇ ଦେବେ, କିନ୍ତୁ ମନେ ରଖନ୍ତୁ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କେବଳ ରବିବାର ଦିନ ସକାଳ ୬ ଟା ରୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ ଟା ମଧ୍ୟରେ କରିବେ। ଏହା ପରେ ସେହି ମନ୍ତ୍ର ଟି କୁ ଆପଣ ଯେତେବେଳେ ବି ସେହି ଝିଅ କି ଭାଉଜ କୁ ଦେଖିବେ ତାଙ୍କ ଆଖିରେ ଆଖି କୁ ମିଶାଇ ୨୧ ଥର ଜପ କରିବେ, ଏହା ପରେ ସେ ପୁରା ପୁରି ଆପଣ ଙ୍କ ବଶ ରେ ହୋଇଯିବେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆଶା କରୁଛୁ ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକେଲଟି ଆପଣଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ଯଦି ପସନ୍ଦ ଆସିବ ତେବେ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ । ଦୈନନ୍ଦିନ ଘଟୁଥିବା ଘଟଣାର ଖବର ସହିତ ଅପଡେଟ ରହିବା ପାଇଁ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।