ଆପଣ କେଉଁ ନାରୀ କୁ ନିଜର ବଶବର୍ତ୍ତୀ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଛନ୍ତି କି? ତେବେ ନିଶ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ। ମାତ୍ର 2 ଦିନ ରେ ହେବେ ସଫଳ ।

0

ବର୍ତାମାନ ସମୟରେ ପ୍ରତ୍ୟକ ବ୍ୟକ୍ତି କୌଣସି ନା କୌଣସି ଝିଅ ପାଇଁ ବା ମହିଳା ପାଇଁ ପାଗଳ ଅଟନ୍ତି। ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ନିଜର ଜୀବନ ସାଥି ଭାବେ ଅଆଇବା ଓଅଇଁ ବହୁତ ଆଶା କରିଥାନ୍ତି। କି ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ପାଇବା ଆଶାରେ ପାଗଳ ହୋଇ ଯାଇଥାନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କୁ ପାଇବା ପାଈଁ ସେମାନେ ଅନେକ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାନ୍ତି। ଅନେକ ଉପାୟ ଆପଣାଇ ଥାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ କୌଣସି ରେ ବି ତାଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳି ନଥାଏ।


ଯାହା ଫଳରେ ସେମାନଙ୍କ ର ଇଛା ଇଚ୍ଛାରେ ରହି ଯାଇଥାଏ। ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଏକ ଉପାୟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହାକୁ କରିବା ପରେ ଆପଣ ସହଜରେ ଯେ କୌନସି ଝିଅ କୁ ନିଜର ବଶବର୍ତ୍ତୀ କରି ପାରିବେ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ଉପାୟ ଟି ବିଷୟରେ। ଏହି ଉପାୟ ପାଇଁ ଆପଣ ଙ୍କୁ ଆବଶ୍ୟକ ରହିଛି ଏକ ବଡ ମୟୁର ପଂଖୁ ର। ଯାହା କି ଏହି ଉପାୟ ଟି କରିବା ରେ ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ। ଏହା ସହ ସିନ୍ଦୁର ର ମଧ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି। ଏକ ନାଲି ମାର୍କର ର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି ଓ ଏକ ସାଧା କାଗଜ ର ମଧ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକତା ହେଇଚି।

ଏହି ଉପାୟ ଟି ପାଇଁ ଆପଣ ପ୍ରଥମେ ଏକ ସାଧା କାଗଜ ଉପରେ ରେ କିଛି ମନ୍ତ୍ର ଲେଖନ୍ତୁ। ମନ୍ତ୍ର ଗୁଡିକ ଗୋଟେ ଗୋଟେ କରି ଛାଡି ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ। ମନ୍ତ୍ର ଟି ହେଉଛି କ୍ଲିନ କ୍ଲିନ କ୍ଲିନ କ୍ଲିନ ବସମ କ୍ଲିନ। ଏପରି ଛାଡି ଛାଡି ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ। ଏହା ପରେ ସେହି ମନ୍ତ୍ର ଗୁଡିକ ମଝିରେ ସେହି ଝିଅ ର ନାମ ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ ଯାହାକୁ ଆଓଅନ ନିଜର ବସବର୍ତୀ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଛନ୍ତି। ତେବେ ଏହା କରି ସାରିବା ପରେ ସିନ୍ଦୁର ଆଣି ସେହି ଲେଖା ଥିବା ପ୍ରତ୍ଯକ ମନ୍ତ୍ର ଉପରେ ଲଗାଇ ଦିଅନ୍ତୁ।


ଏହା ପରେ ଆପଣ ମୟୁତ ପଂଖୁ ର ଗୋଟିଏ ପାଖୁଡା କୁ ଛିଣ୍ଡାଇ ସେହି ଝିଅ ର ନାମ ମଝିରେ ରଖି ଦିଅନ୍ତୁ। ଏବଂ ଏକ ସିଦ୍ଧ ମନ୍ତ୍ର ରହିଛି ଯାହାକୁ ଆପଣ ସାତ ଥର ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଉଚ୍ଚାରଣ କରନ୍ତୁ। ତେବେ ମନ୍ତ୍ର ଟି କଣ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣି ନେବା। ମନ୍ତ୍ର ଟି ହେଉଛି-

ଓଁ ତଂ ତଂ ନମ ବଶ୍ୟ ଆମୁକମ୍ କ୍ଲିନ ବସମ ସ୍ୱହା।

ଏଠାରେ ଆପଣ ଆମୁକମ୍ ଜାଗାରେ ସେହି ଝିଅ ର ନାମ କୁ ଲେଖି ଦେବେ। ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଟିକୁ ସାତ ଥର ଉଚ୍ଚାରଣ କରି ସାରିବା ପରେ ଆପଣ ସେହି ନାମ ଉପରେ ରଖିଥିବା ମୟୁର ପଂଖୁ ଟିକୁ ଆଣି ସିଲ ରେ ଘୋରି ଦେବେ ଓ ଏହା ପରେ ଏହାକୁ କୌଣସି ଖାଦ୍ୟ କିମ୍ବା ପାନୀୟ ରେ ମିଶାଇ ସେହି ଝିଅ କୁ ଖାଇବା ପାଇଁ ଦେବେ। ଦେଖିବେ ସେ ଝିଅ ଆପଣ ଙ୍କ ପାଇଁ ପାଗଳ ହୋଇଯିବ। ଓ ଆପଣ ସେହି ଝିଅ କୁ ନିଜର ବସବର୍ତୀ କରି ପାରିବେ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।