Jyotisa Shsatra – ଏହି 7ଟି ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ ପଇସା, ଚାକିରି ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖାସ ରହିବ ଏହି ସପ୍ତାହ…

0

ଆପଣ ଙ୍କ ଜୀବନ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ ସମୟାନୁ ଚକ୍ର ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇ ରହିଛି | ମାତ୍ର ପ୍ରତିଟି ଦିନ ଆରମ୍ଭ ପୂର୍ବରୁ ଦିନଟି କିପରି ଏବଂ କେମିତି ବିତିବ ସେଥିଲାଗି ଚିନ୍ତିତ ରହିଥାଉ | ତେଣୁ ସାଥି ଲାଗି ରାଶିଫଳ ଆମ ଜୀବନ ରେ ଏକ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରାଇଥାଏ | ରାଶିଫଳ ଦ୍ଵାରା ଆମେ ଆମ ନିଜ ଗ୍ରହର ଚାଳନା ଏବଂ ଏହାର ସଠିକ ଅବସ୍ଥାନ ସମ୍ପର୍କ ରେ ସୂଚନା ପାଇବା ସହ ଆଗାମୀ ଭବିଷ୍ୟତ ରେ କିଛି ଟା ପାର୍କ ସୂଚନା ପାଇପାରୁ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜିର ରାଶିଫଳ ବିଷୟର କିଛିସୂଚନା

ମେଷ (Aries ):-ଚ, ଚୁ, ଚେ, ଚୋ, ଚ, ଚୁ, ଚେ, ଚୋ, ଲା, ଲି, ଲୁ, ଲେ, ଲୋ, ଆ

ଏହି ସପ୍ତାହଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବମୋଟ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି | ନିଜର କାଥା ବାର୍ତ୍ତା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଉଚ୍ଚ ଶବ୍ଦ ପ୍ରୟୋଗ ଆପଣଙ୍କ ପଇଁ ନିଷେଧ ଅଟେ | ରୋଜଗାରରୁ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଆପଣ ଙ୍କ ସୁଦୃଢ ରହିବା | ନିଜର ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଲୋକ ଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଅନ୍ନତି ଘଟିବ |

ବୃଷ ରାଶି (Taurus) ଇ, ଓଓ, ଏ, ଓ, ୱା, ୱାଇ, ୱୁ, ଭେ, ୱୋ ବୋ

ଏହି ସପ୍ତାହ ଆପଣ ଙ୍କ ପଇଁ ସେତେଟା ପ୍ରତିକୂଳ ନାହିଁ | ମୁଖ୍ୟତଃ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିନପାରେ | ବିଭିନ୍ନ କୁଚିନ୍ତା ଆପଣଙ୍କୁ କିଛିଟା ଅସୁବିଧା ପକାଇ ପରେ | କୁଜନ ଙ୍କ ଠୁ ଦୁରେଇ ରହିବା ଭଲ | ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ନୂତନ ଜମି କିଣିବା କିମ୍ବା ବିକିବା ପଇଁ ଏହା ସର୍ବତ୍ତମ ସମୟ | ନିଜ ମନକୁ ପବିତ୍ର ରଖନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ ରାଶି (Gemini) କି, କୁ, ଦ, କୋ, କ, ଜ, ଡ଼, ହା

ଏହି ସପ୍ତାହ ଟି ଆପଣଙ୍କ ପଇଁ ଆନନ୍ଦମୟ ଅଟେ ଜୀବନ ସାଥିଙ୍କ ଠୁ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥାରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିପାରେ | ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ସୁଯୋଗ ଆପଣ ଙ୍କ ହାତ ମୁଠିରେ ରହିପାରେ | ସପ୍ତାହ ଟିରେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣ ସପକ୍ଷ ରେ ଯିବ ତେଣୁ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ |

କର୍କଟ ରାଶି (Cancer) ହୁ, ହେ, ହୋ, ଡା, ଦ, କର, ଦେ, କର

ଆୟ ଅନୁସାରେ ବ୍ୟୟ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ | ଭଗବାନ ଙ୍କ ଶରଣ ଗାମି ହୁଅନ୍ତ | ନିଯୁକ୍ତି କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଭଲ ସୁଯଗ ହାତେଇ ପାରନ୍ତି | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ମନ ନିବୃତ ହେବା | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃଢ ରହିବ | ମନ ପ୍ରଫୁଲିତ ରହିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କ୍ଷତ୍ର ରେ ସାମାନ୍ୟ ଅବନ୍ନତି ଦେଖା ଦେଇପରେ | ସେଥି ପ୍ରତି ସଜାଗ ରୁହନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି (Leo) ମା, ମୁଁ, ମୋ, ମେ, ମୋ, ଟା, ଟି, ଟୁ, ଟି

କୁସଙ୍ଗ ସହ ମିଶାନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପରିସ୍ଥିତିର ମୁକାବିଲା ପଇଁ ନିଜକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରଖନ୍ତୁ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ପୁରୁଣା ରାଗ ଦୂର ହେବ | ନିଜ ଭାଷା ସାହିତ୍ୟ ପ୍ରତି ଆକୃଷ୍ଟ ହୋଇ ପାରନ୍ତି | ବାଣିଜ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତ୍ରରେ ଟଙ୍କା ଅତି ଯତ୍ନର ସହ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଟା ଅବନ୍ନତି ଦେଖାଦେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି (Virgo) ପା, ପା, ପୋ, ଶ, ସ, ଥ, ପେ, ପୋ

ନିଜ ଘରେ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବେ. ସାହିତ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସନ୍ନମାନିତ ହେବା | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସକାରାତ୍ମକ ରହିବ | ପ୍ରେମ ବିବାହ ଯୋଗ ରହିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ |

ତୁଳା ରାଶି (Libra) ରା, ରି, ରୁ, ରେ, ରୋ, ଟା, ଟି, ଟୁ, ଟ

ନିଜ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖନ୍ତୁ | ଜୀବନ ସାଥିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେଇ ଜରୁରୀ କାମ କରନ୍ତୁ, ଭଲ ପରିଣାମ ପାଇବେ | ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଉନ୍ନତି ପ୍ରାପ୍ତି ହେବେ କୌଣସି ନୂତନ ପ୍ରୟାସରେ ସଫଳତା ପାଇବେ |  ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହି ସପ୍ତାହ ଭଲ ହେବ |

ବିଛା ରାଶି (Scorpio) ତେଣୁ, ନା, ନି, ନୁ, ନେ, ନା, ୟା, ୟି, ୟୁ

ଚାକିରିଜୀବୀଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଉତ୍ତମ | ଉପରିସ୍ଥ କର୍ମଚାରୀ କୌଣସି ଉପହାର ଆପଣଙ୍କୁ ଦେବେ | ବ୍ୟବସାୟୀ ଧନଵାନ ହେବେ | ନୂତନ ଭାବେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଗଢି ଉଠିବ | ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ହେବା | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥାରେ ସୁଧର ଆସିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଅସୁବିଧା ଦେଖାଦେବ | ମାନସିକ ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ଆସନ୍ତି ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି (Sagittarius) ୟେ, ୟୋ, ଭା, ଭୀ, ଭୁ, ଧା, ଫା, ଧା, ଭ

କିଣାବିକା ରେ ଆର୍ଥିକ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ହେବା ର ସୁଯୋଗ ରହିଛି | ଆପଣ ଲେଖା ଏବଂ ସାହିତ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଲାଭ ପାଇବେ |ବିରୋଧୀମାନେ ନିଜର ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମିକଙ୍କ ଏକ ଭିନ୍ନ ରୂପ ଦେଖିବେ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକ ଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ର ରେ g ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଯୋଗ୍ୟ ଆଗମନ ଜୀବନକୁ ବଦଳାଇପାରେ |

ମକର ରାଶି (Capricorn) ଭୋ, ଜା, ଜୀ, ଖି, ଖୋ, ଖେ, ଖୋ, ଗା, ଜି

ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷତ୍ର ରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିପାରେ | ପାରିବାରିକ କୋଳାହଳରୁ ମୁକ୍ତ ହେବେ | ଛୋଟ ଛୋଟ କଥାରେ ଅଧିକ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପାରନ୍ତି | ମାନକକୁ ପ୍ରଫୁଲ ରଖନ୍ତୁ |ଛୋଟ ପିଲା ଙ୍କ ସହ ମାତ୍ରାଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ପଇଁ ଏହି ସପ୍ତାହ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ | ଏହିସପ୍ତାହରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିକେ କଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି (Aquarius) ଯାଅ, ସମଲିଙ୍ଗୀ, ଯାଅ, ସା, ସି, ସୋ, ସେ, ତେଣୁ, ଡା ଭ୍ରମଣର ସୁଯୋଗ ରହିଛି |

ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି ଚାଲିଥିବା ମାମଲାଗୁଡ଼ିକର ସମାଧାନ ହେବ | ପରିବାରର କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ମଧ୍ୟ ବଢିବ | ଅର୍ଥନୈତିକ ଚୁକ୍ତି ଫଳପ୍ରଦ ହେବା | ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ମନୋବୃତ୍ତିରେ ରହିବ ଜୀବନ ସାଥିଙ୍କ ଠୁ ସହଯୋଗ ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଚିନ୍ତା ରହିବ |

ମୀନ ରାଶି (Pisces) ଡୁ, ଥା, ଝ, ଜ, ଦିଅ, ଦିଅ, ଚା, ଚି

ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ମହତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ମୋଡ଼ ନେବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ପଇଁ ବିଦେଶ ଯାଇପାରନ୍ତି. ବ୍ୟବସାୟୀ ଲାଭବାନ ହେବେ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଚାକିରରେ ପଦୋନ୍ନତିର ଘଟିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସହିତ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ |

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆଶା କରୁଛୁ ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକେଲଟି ଆପଣଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ଯଦି ପସନ୍ଦ ଆସିବ ତେବେ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ । ଦୈନନ୍ଦିନ ଘଟୁଥିବା ଘଟଣାର ଖବର ସହିତ ଅପଡେଟ ରହିବା ପାଇଁ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।