ଶୁଣନ୍ତୁ ଅଡିଓ କଲ – ଭାଇରାଲ ହେଲା ଦେହଜୀବି ଝିଅମାନେ କେମିତେ ପୁଅ ମାନଙ୍କୁ ସେ-କ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ଡାକୁଛନ୍ତି , ଶୁଣ ଏହି କଲ ରେକଡିଂ

0

କଣ ହୋଇଯାଇଛି ଏହି ଯୁବ ପିଢୀ ଙ୍କୁ ..?କାହିଁକି ଏମାନେ ଏମିତି ପାଶବିକ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି ..? କଣ ଏହା ଏହି ଅତ୍ୟାଧୁନିକତା ର ପ୍ରଭାବ …ନା ଏହା ପଛରେ ଅନ୍ୟ କିଛି କାରଣ ରହୁଛି ..?ତେବେ ଏହି ପରି ପ୍ରଶ୍ନ ଆମ ଆଗକୁ ଆସିବା ସ୍ୱାଭାବିକ ..? ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ର ଯୁବ ପାଢ଼ୀ ମାନେ ଏତେ ତଳକୁ ଖସିଗଲେଣି କି ସେମାନେ ଜାଣିପାରୁନାହାନ୍ତି କି ସେମାନେ କଣ ସବୁ ଆମାନବୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ର ଏହି ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ଯୁଗରେ ଲୋକମାନେ ଇଣ୍ଟରନେଟ ର ବ୍ୟବହାର ଅତି କଦର୍ଯ୍ୟ ଭାବରେ କରୁଛନ୍ତି ।

ଯଦିଓ ଏହାର ପ୍ରକୃତ ଉଦେଶ୍ୟ ଥିଲା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଉନ୍ନତି ଦିଗରେ ଆଗେଇବା କିନ୍ତୁ ହେଉଛି ଏହାର ବିପରୀତ। ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ତା ଜାଣିଥିବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ର ଲୋକମାନେ କିପରି ଭାବେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଅଶୀଳ ବ୍ୟବହାର କରିବାର ଲାଗିଛନ୍ତି। ତେବେ ଆମେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଲୋକଡାଉନ ସମୟର କିଛି ଏମିତି ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଜଣେଇବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ଜାଣିଲେ ଆପଣଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ବୁଲେଇଦେଵ ।

ଉଲେକ୍ଷ୍ୟଯୋଗ୍ୟ ଯେ , କିଛି ଦିନ ହେବ ଆମ ଓଡିଶାର ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲାରେ ତଥା ଭୁବନେଶ୍ୱର ସହରରେ ବହୁତ ଅଶୀଳ ଭିଡ଼ିଓ ତଥା ସେକ୍ସ ଭିଡ଼ିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଭାଇରଲ ହେଉଥିଲା । ତେବେ ପୋଲିସ ଏସବୁ ଘଟଣା ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବ ବୋଲି କହିଥିଲେ ହେଁ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହାକୁ ନେଇ କୌଣସି ସୂଚନା ଆସିନାହିଁ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି କରନା (covid-19) କାରଣରୁ ବେଶ୍ୟାଳୟ ସବୁ ବନ୍ଦ ଥିବାରୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେହି ସଂଗଠନ ଗୁଡ଼ିକ ତଥା ଏଥିରେ ସମ୍ପୁର୍କ୍ତ ଥିବା ମହିଳା ମାନେ ଅନଲାଇନ ରେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ କରବାକୁ ଆଗେଇ ଆସିଛନ୍ତି । ଏ ସବୁ ରୁ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ ଓଡ଼ିଶା ର ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ବର ଏବେ ଆଉ ମନ୍ଦିର ମାଳିନୀ ସହର ହୋଇ ରହିନାହିଁ । ବରଂ ଏହା ଏବେ ଏକ ସେକ୍ସ ନଗର ହେବାରେ ଲାଗିଲାନି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ର ଲୋକଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ବେଶ୍ୟା ମାନେ ନିଜର ବୃତ୍ତି କୁ ଅନଲାଇନ ରେ କରୁଛନ୍ତି । ସେମାନେ ହଠାତ ଏକ ନମ୍ବର ରେ କଲ କରି ସେକ୍ସ ଅଡିଓ ସୁନାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ଭାବରେ ସେକ୍ସ କରିବାକୁ ଇଛୁକ ଅଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ସେମାନେ 7384540564 ନମ୍ବରେ କଲ କରିବା ସହ ଏକ ସାଇବର ଲିଙ୍କ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି ଯାହାର ନାମ ହେଉଛି nightanglefriendship. com ।

ଏହି ମୋବାଇଲ ନମ୍ବରେ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ଦ୍ୱାରା ସେମାନେ ନିଜର ପାଟନର କୁ ଚୟନ କରି ବେଶ୍ୟା ବୃତ୍ତି କରିଥିବାର ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଖାଲି ଏତିକି ନୁହେଁ ବରଂ ସେମାନେ ନିଜର ପାରିଶ୍ରମିକ ଚାର୍ଜ ମଧ୍ୟ ଅନଲାଇନ ମଧ୍ୟମରେ କରୁଛନ୍ତି । ସେମାନେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଠାରୁ ପଇସା ଫୋନ ପେ କିମ୍ବା ଗୁଗୁଲ ପେ ମଧ୍ୟମରେ ନେଉଛନ୍ତି ବୋଲି ଜଣା ପଡ଼ିଛି । ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ନମ୍ବରେ ଟୀକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଦେଖିନିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଏ ସବୁ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ । ନହେଲେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ବହୁ ଅସୁବିଧା ର ସମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆଶା କରୁଛୁ ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକେଲଟି ଆପଣଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ଯଦି ପସନ୍ଦ ଆସିବ ତେବେ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ । ଦୈନନ୍ଦିନ ଘଟୁଥିବା ଘଟଣାର ଖବର ସହିତ ଅପଡେଟ ରହିବା ପାଇଁ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।