ମାତ୍ର ୩ ଘଣ୍ଟାରେ କୌଣସି ଝିଅ ବା ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କୁ କରନ୍ତୁ ବଶୀକରଣ ଏହି ମନ୍ତ୍ରକୁ ଥରେ କହିଦେଲେ ସେହି ସ୍ତ୍ରୀ ଆପଣ ଯାହା କହିବେ ସେ କରିବ…….

0

କଣ ଆପଣ କୌଣସି ବିବାହିତା ମହିଳା ବା କୁଆଁରୀ ଝିଅକୁ ରାତା ରାତି ବଶୀଭୂତ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି? ଆମେ ନେଇ ଆସିଛୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବଶୀକରଣ ଉପାୟ।ଯାହାର ଶକ୍ତି ଅନେକ ପ୍ରଚଣ୍ଡ।ଏହି ବିଦ୍ଧି ଦ୍ୱାରା ସେହି ଝିଅ ଆପଣଙ୍କ ପଛରେ ପାଗଳ ପରି ଗୋଡ଼ାଇବ ଏବଂ ଆପଣ ଯାହା କହିବେ ସେ ଅକ୍ଷରେ ଅକ୍ଷରେ ପାଳନ କରିବ।ଏହି ବିଦ୍ଧି ର ପ୍ରୟୋଗ ଆପଣ ଶାଶୂ,ନଣନ୍ଦ, ଭାଉଜ କାହା ଉପରେବି କରି ପାରିବେ।ଯେଉଁ ମାନେ ବଶୀକରଣ କରି କରି ସଫଳ ହୋଇ ପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି ବା ବୁଝି ପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି ସେମାନେ ଦୟାକରି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟିକୁ ମୂଳରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଧ୍ୟାନ ପୂର୍ବକ ପଢ଼ନ୍ତୁ।ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସହଜ ବିଧି ଆଣିଛୁ।

ତେବେ ଆଜିର ଏହି ଉପାୟ ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ ହେଉଛି ଚନ୍ଦନ,, ସିନ୍ଦୁର, ଚାଉଳ,ଗୋଟିଏ ଥାଳି,କଅଁଳିଆ କଦଳୀ ପତ୍ର,କଇଁଚି, କଳା ମାର୍କର ଏବଂ ପାଣି।ଏବେ ଏହି କଦଳୀ ପତ୍ରକୁ କାଟି ୪ ଭାଗରେ ବିଭକ୍ତ କରନ୍ତୁ।ପ୍ରଥମେ ଆପଣ ଥାଳି ଉପରେ ଦୁଇଟି ପତ୍ର ରଖିବେ।ଗୋଟିଏ ପତ୍ରରେ ସେହି ଝିଅ ବା ମହିଳାର ନାମ ଲେଖିବେ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଏକ ପତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ନାମ ଲେଖିବେ।ମନେକର ଆପଣ ଯେଉଁ ଝିଅ ବା ମହିଳାକୁ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ତାର ନାମ ରିତା ଓ ଆପଣଙ୍କ ନାମ ରାମ ତାହେଲେ କଳା ମାର୍କର ସାହାଯ୍ୟ ରେ ଗୋଟିଏ ପତ୍ର ରେ ରିତା ଓ ଅନ୍ୟ ପତ୍ରରେ ରାମ ଲେଖନ୍ତୁ।

ଏବେ ସେହି ଥାଳିରେ ଅଳ୍ପ ଚନ୍ଦନ ଓ ଲାଲ ସିନ୍ଦୁରର ମିଶ୍ରଣ କରନ୍ତୁ।ଆପଣ ଜାଣି ଥିବେ କି ଚନ୍ଦନ ଓ ସିନ୍ଦୁର ହେଉଛି ସବୁଠାରୁ ପବିତ୍ର ଜିନିଷ।ଚନ୍ଦନ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଦ୍ୱାରା ସେହି ମହିଳାର ମନରେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ସମର୍ପଣ ଭାବନା ଆସିବ।ଏବେ ସେହି ପତ୍ରରେ, ଝିଅର ନାମର ବାମ ପଟେ ସ୍ୱସ୍ତିକ ଚିହ୍ନ କରିବେ।ସେହିପରି ପୁଅର ନାମ ଲେଖା ହୋଇଥିବା ପତ୍ରରେ,ପୁଅର ନାମର ଡାହାଣ ପଟେ ସ୍ୱସ୍ତିକ ଚିହ୍ନ କରିବେ।ତେଣୁ ସ୍ୱସ୍ତିକ ଚିହ୍ନ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ସିନ୍ଦୂର ଓ ଚନ୍ଦନ ରେ ପାଣି ମିଶାଇ ଗୋଳାଇ ଦିଅନ୍ତୁ ଓ ଆଙ୍ଗୁଠି ରେ ନେଇ ସ୍ୱସ୍ତିକ ଚିହ୍ନ ଅଙ୍କନ କରନ୍ତୁ।

ଏବେ ବାକି ଥିବା ଦୁଇଟି କଦଳୀ ପତ୍ରକୁ ଆଣନ୍ତୁ।ସେଥିରୁ ଗୋଟିଏ ପତ୍ରରେ ସେହି ଚନ୍ଦନ ଓ ସିନ୍ଦୂର ସାହାଯ୍ୟ ରେ ବଡ଼ ସ୍ୱସ୍ତିକ ଚିହ୍ନ ଅଙ୍କନ କରନ୍ତୁ।ଏବେ ସ୍ୱସ୍ତିକ ଚିହ୍ନ ର ଚାରି ଘରେ ଚାଉଳ ରଖନ୍ତୁ।ଏବେ ଅନ୍ୟ ଏକ ପତ୍ରରେ ଏକ ସିଦ୍ଧ ମନ୍ତ୍ର ଲେଖନ୍ତୁ।ତେବେ ସେହି ମନ୍ତ୍ରଟି ହେଉଛି;

” ଓଁ ବନସ୍ପତୟ କ୍ଲିଂ  ତ୍ରିଂ ବଶଂ ରିତା ବଶ୍ୟମ ସ୍ୱାହା।”

ଏଠାରେ ରିତା ଜାଗାରେ ସେହି ଝିଅ ବା ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କ ନାମ ଲେଖିବେ,ଯାହାକୁ ଆପଣ ନିଜ ବଶରେ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି।ଏହି ପତ୍ରକୁ ଡାହାଣ ହାତରେ ଧରି ମନ୍ତ୍ରକୁ ଲଗାତାର ୧୦୮ ଥର ଉଚ୍ଚାରଣ କରିବେ।ଏହି ମନ୍ତ୍ରକୁ ଯପ କରି ସାରିବା ପରେ ଏହି ମନ୍ତ ଉପରେ ଅଳ୍ପ କିଛି ଚାଉଳ ରଖିଦେବେ।ଆପଣ ଏହି ଉପାୟକୁ କେବଳ ଶନିବାର ଦିନ ୩ଟାରେ ଗୋଟିଏ ରୁମରେ ଏକୁଟିଆ ବସି କରିବେ।ମନ୍ତ୍ର ଜପି ସାରିବା ପରେ ଆପଣ ସେହି ରୁମର କବାଟ କୁ ଲକ କରିଦେବେ।ତାପରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଟା ରେ ସେହି ଚାଉଳ ସବୁକୁ ଏକାଠି କରି ନିଜ ହାତକୁ ଆଣିବେ ଓ ସେହି ଝିଅ ଛାତ କିମ୍ବା ଘର ଉପରେ ପକାଇ ଦେବେ।ଏହି ବିଦ୍ଧି କରିବା ପରେ ସେହି ଝିଅ ସହିତ ତାର ପରିବାର ଲୋକ ମଧ୍ୟ ବଶୀଭୂତ ହୋଇଯିବେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆଶା କରୁଛୁ ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକେଲଟି ଆପଣଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ଯଦି ପସନ୍ଦ ଆସିବ ତେବେ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ । ଦୈନନ୍ଦିନ ଘଟୁଥିବା ଘଟଣାର ଖବର ସହିତ ଅପଡେଟ ରହିବା ପାଇଁ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।