ମାତ୍ର 5 ମିନିଟ୍ ରେ ସେ ନାରୀ ଆପଣଙ୍କର ହୋଇଯିବ ତାହାଲେ କରନ୍ତୁ ଏହି ସରଳ ଉପାୟ। ମାତ୍ର 7 ଦିନରେ ହେବେ ସଫଳ।

0

ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ ଏକ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ସମାଜରେ ବସବାସ କରୁଛୁ । ତେବେ ଯଦି ଏହି ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ଯୁଗ ରେ କିଛି ଯଦି ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ରହିଛି ତାହା ହେଉଛି ବର୍ତ୍ତମାନର ପ୍ରେମ । ତେବେ ପ୍ରେମ ଏକ ପ୍ରକାରର ସାମାଜିକ ରୋଗ ପରି ବ୍ୟାପୀ ରହିଛି ଯାହାର କି କୌଣସି ସୀମା ମଧ୍ୟ ଆପଣ ନିଧାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ । ତେବେ ପ୍ରେମ ଯେ କେବଳ ଜଣେ ଅବିବାହିତ ପୁରୁଷ ଓ ନାରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହେବ ତାର କିଛି କାରଣ ନାହିଁ। ଏହା କାହା ମଧ୍ୟରେ ବେ ହୋଇପାରେ । ତେବେ ଆମ ବହୁତ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ଯୁବତୀ ଙ୍କୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ବସ ରେ ରଖିବାକୁ ଚାହଁନ୍ତି ।


ତେବେ ଆମେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସରଳ ଓ ସହଜ ଉପାୟଟି କହିବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ ଯାହା କରିବା ଫଳରେ ଆପଣ ଅତି ସହଜରେ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ନାରୀ ଙ୍କୁ ନିଜର କାବୁ ରେ ରଖିପାରିବେ ।ତେବେ ଏହା କରିବା ଫଳରେ ନାରୀ ଜଣଙ୍କ ଆପଣଙ୍କ ର କଥାରେ ଉଠ ବସ କରିବ ଆଉ କେବେ ହେଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ଛାଡିକି ଯିବ ନାହିଁ ।

ଏହି ଉପାୟ ଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ସରଳ ଓ ସହଜ ଉପାୟ ଟି କରିବା ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକତା ସାମଗ୍ରୀ ଟି ହେଉଛି ମାତ୍ର ୫ ଟି ଲବଙ୍ଗ ।ଏହି ଵିଧି ଟି ଆପଣ କେବଳ ରବିବାର ଦିନ ,ଦିନ ୩ ଟାରୁ ରାତି ୧୨ ଟା ମଧ୍ୟରେ କରିବେ । ଏହାକୁ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସୁନ ସାନ ନିଛାଟିଆ ସ୍ଥାନ କୁ ଯିବାକୁ ହେବ । ସେହି ନିଛାଟିଆ ସ୍ଥାନରେ ନିଜର ମୁହଁକୁ ଉତ୍ତର ଦିଗ ଆଡ଼କୁ କରି ନିଜର ଧ୍ୟାନ ସ୍ଥିର କରି ବସନ୍ତୁ । ଏହା ପରେ ଆପଣ ନେଇଥିବା ୫ ଟି ଲବଙ୍ଗ କୁ ନିଜ ହାତର ପାପୁଲି ରେ ରଖିନ୍ତୁ ।


ତେବେ ଉପରକ୍ତ ସମସ୍ତ ବିଧି କରିବା ପରେ ପୁରା ଧ୍ୟାନ ରେ ନେଇଥିବା ୫ ଟି ଲବଙ୍ଗ କୁ ନିଜ ହାତରେ ଧରି ୧୦୮ ଥର ଏହି ମନ୍ତ୍ର କୁ ଜପ କରନ୍ତୁ ।ତେବେ ମନ୍ତ୍ର ଟି ହେଉଛି :- “ଓଁ ଲବ୍ୟଙ୍ଗ ବଶାୟା ବଶାହ ଆମୁକଂ ବଶ୍ୱଂ ବଶ୍ୱଂ ସ୍ୱହା” ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଚୁ ଯେ ଏହି ମନ୍ତ୍ର ରେ ଥିବା ଆମୁକଂ ସ୍ଥାନରେ ଆପଣ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ଝିଅ ର ନାମ କୁ ଉଚାରଣ କରନ୍ତୁ । ଏହିପରି ଭାବରେ ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଟୀକୁ ୧୦୮ ଥର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ରେ ଜପ କରନ୍ତୁ । ପରେ ୧୦୮ ଥର ଜପ କରିବା ପରେ ହାତରେ ଧରିଥିବା ଲବଙ୍ଗ କୁ ୭ ଥର ଫୁଙ୍କି ଦିଅନ୍ତୁ।

ଏହା ପରେ ସେହି ଲବଙ୍ଗ ଗୁଡିକ ଛୋଟ ଛୋଟ କରି ଗୁଣ୍ଡ କରନ୍ତୁ ଆଉ ସେହି ଗୁଣ୍ଡ କୁ ଭଲପାଉଥିବା ମହିଳା ଙ୍କୁ କୌଣସି ଖାଦ୍ୟରେ ମିସେଇ ତାଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ । ଏହି ସବୁ କରିବା ପରେ ଆପଣ ଯେତେବେଳେ ସେହି ଝିଅଟିର ସାମ୍ନା କୁ ଆସି ତାକୁ ଧ୍ୟାନ ରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଟୀକୁ ୭ ଥର ନିଜ ମନରେ ଉଚ୍ଚାରଣ କରନ୍ତୁ । ତାପରେ ଦେଖିବେ ଆପଣ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ଝିଅ କୁ ନିଜର କରିପାରିବେ ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।