ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ – ନିଛାଟିଆ ଜଙ୍ଗଲରେ ଚାଲିଥିଲା ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଙ୍କର ରସଲୀଳ ତାପରେ ଯାହା ହେଲା ତାହା ଦେଖିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

0

ବର୍ତାମାନ ସମୟରେ ପୁଅ ଝିଅ ମାନେ ଯେଉଁ ପ୍ରେମ କରୁଛନ୍ତି ତାହା ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ ରେ ଶାରୀରିକ ପ୍ରେମ ହୋଇ ଯାଉଛି। ଏହାର ଅର୍ଥ ଏମାନେ କେବଳ ଶାରୀରିକ ଆକର୍ଷଣ କୁ ପ୍ରେମ ବୋଲି ଭାବି ନେଇ ଥାନ୍ତି। ଯାହା ଫଳରେ ଏମାନେ କୌଣସି ନିଛାଟିଆ କିମ୍ବା ଜଙ୍ଗଲ ଆଦି ସ୍ଥାନରେ ପରସ୍ପର କୁ ଦେଖା କରିବା କୁ ସର୍ବଦା ଚାହିଁଥାନ୍ତି। ଶାରୀରିକ ସୁଖ କୁ ଉପଭୋଗ କରିବା ପାଇଁ ସେମାନେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ପରି ଅନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଟିକେ ବି ସଙ୍କୋଚ କରୁ ନାହାନ୍ତି। କାରଣ ତାଙ୍କର ମନରେ ଏହି ପରି ସବୁ କାମନା ର ଭାବନା ପୁରୀ ରହିଛି।

ତେବେ ଏହି ପରି ଅନେକ ଘଟଣା ସ୍ନା କୁ ଆସୁଛି ଯେଉଁ ଥିରେ ଯୁବତୀ ଯୁବକ ମାନେ ନିଜର ଶାରୀରିକ ସୁଖ କୁ ମେଣ୍ଟାଇବା ପାଇଁ ନିଛାଟିଆ ଓ ଘଂଚ ଅରଣ୍ୟ ରେ ଥିବା ଦେଖି ବାକୁ ମିଳୁଛି। ଯାହା କି ପରବର୍ତୀ ପିଢ଼ି ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରକାର ଚେଲେଞ୍ଜ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। କାହିଁକି ନା ଏହି ସବୁ ଘଟଣା ପାଇଁ ଆମର ଭବିଷ୍ୟତ ପିଢ଼ି ମାନ ଙ୍କ ପାଇଁ ଭୁଲ ଉଦାହରଣ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି।

ତେବେ ଏବେ କାର ଯୁବ ପଢି ପ୍ରେମର ପ୍ରକୃତ ଅର୍ଥ କୁ ବୁଝିବା ପରିବର୍ତେ ନିଜର କାମନା କୁ ମେଣ୍ଟାଇବା ପାଇଁ ଏହି ପରି ଭାବରେ ଦୁଃସାହସିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଛାଉ ନାହାନ୍ତି। ଯାହା ଫଳରେ ଘଂଚ ଅରଣ୍ୟ ହେଉ କିମ୍ବା କୌଣସି ଜନଶୂନ୍ୟ ଜାଗା କେହିଆଡ଼େ ଜୋବାକୁ ଏମାନେ ଭୟ କରନ୍ତି ନାହିଁ।ଏହି ପରି ଏକ ଘଟଣାର ଭିଡ଼ିଓ ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ପୁଅ ଝିଅ ନିଜର ଖରାପ ଉଦେଶ୍ୟ କୁ ପୁରାଣ କରିବା ପାଇଁ ଘଂଚ ଅରଣ୍ୟ ଭିତରେ ଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଯାହା କି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲଜ୍ଜା ର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରିଛି।

ଏହି ଭଡ଼ିଓ ରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣା ପଡୁଛି କି ଏବେ କାର ଯୁବ ପିଢ଼ି ନିଜର ପ୍ରେମ କୁ ଭୁଲ ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ ଜରୁଛନ୍ତି। କେବେଳ ଶାରୀରିକ ମିଳନ କୁ ଏମାନେ ପ୍ରେମ ବୋଲି ଭାବି ନେଉଛନ୍ତି। ଯାହା ଫଳରେ ଏମାନେ ନିଜର ଏହି ସୁଖ କୁ ମେଣ୍ଟାଇବା ପାଇଁ କୌଣସି ସ୍ତର କୁ ମଧ୍ୟ ଖସି ଯାଉଛନ୍ତି।ଯାହାକି ସମାଜ ପାଇଁ ବହୁତ ନିନ୍ଦନୀୟ ହୋଇ ପଡୁଛି। ଏମାନେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ପରସ୍ପର ସହ ସମୟ ବିତାଇବା ସହ ଓଆରସାର ସହ ରୋମାନ୍ସ ଓ ସେକ୍ସ ର ମଜା ନେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି

ଯାହା ଫଳରେ ସେମାନେ ଏହି ପରି ଭାବରେ ଖରାପ କାର୍ଯ୍ୟ ବା ଅନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ନିଛାଟିଆ ଜାଗା କୁ ଏକୁଟିଆ ଯିବାକୁ ବିଜୟ କରୁ ନାହାନ୍ତି। ଯୋଉଥି ପାଇଁ କି ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ସେମାନେ ଲୋକ ମାନଙ୍କ ର ସମୂଖୀନ ହୋଇ ନିଜର ସମ୍ମାନ ସହ ପରିବାରର ସମ୍ମାନ କୁ ହରାଉ ଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆଶା କରୁଛୁ ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକେଲଟି ଆପଣଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ଯଦି ପସନ୍ଦ ଆସିବ ତେବେ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ । ଦୈନନ୍ଦିନ ଘଟୁଥିବା ଘଟଣାର ଖବର ସହିତ ଅପଡେଟ ରହିବା ପାଇଁ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।