ଦେଖନ୍ତୁ ଯୁବତୀଙ୍କର Mms ଭିଡିଓ – ଚେଞ୍ଚିଙ୍ଗ ରୁମରେ ସିସିଟିଭି ଲଗାଇ ଯୁବତୀ ଙ୍କ ଡ୍ରେସ ବଦଳାଇ ବାର ଦୃଶ୍ୟ ଲୁଚି ଲୁଚି ଦେଖୁଥିଲେ ଦୋକାନୀ ଯୁବତୀ ଜାଣିବା ପରେ ଯାହା ଘଟିଲା

0

ଆଜିର ଦୁନିଆ ଆଗର ର ଦୁନିଆ ଠୁ ଖୁବ୍ ଆଗକୁ ଚାଲି ଆସିଲାଣି। ଏହି ଯୁଗରେ ସାଇନ୍ସ ଖୁବ୍ ଆଗକୁ ଆସିଲାଣି, ଆଜିର ଦୁନିଆରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଲୋକଙ୍କ ହାତରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଗୋଟେ ଗୋଟେ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ନିହାତି ଥିବ। ଏହି ଫୋନ୍ ଦ୍ୱାରା ସବୁ ଲୋକଙ୍କ ର ଅନେକ ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ହେଉଛି। ତେବେ ଯେଉଁ ମାନେ ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନ୍ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବେ ସେମାନେ ସୋସିଆଲ୍ ସାଇଡ୍ ସହ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଯୋଡିତ ଥିବେ।

ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ସୋସିଆଲ୍ ସାଇଡ୍ ରେ ଅନେକ ହଜାର ହଜାର ଭିଡିଓ ସବୁ ପୋଷ୍ଟ କରନ୍ତି। ସେହି ଭିଡିଓ ରୁ ଅନେକ ଏମ୍ ଏମ୍ ଏସ୍ ବାଲା ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହୁଏ ଏବଂ ଏହି ଭିଡିଓ ଅନ୍ୟ ଭିଡିଓ ମାନଙ୍କ ତୁଳନାରେ ଅଧିକ ମାତ୍ରାରେ ଭାଇରାଲ୍ ହୁଏ। ଏବେ ସେମିତି ଏକ ଏମ୍ ଏମ୍ ଏସ୍ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍ ସାଇଡ୍ ରେ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଏମ୍ ଏମ୍ ଏସ୍ ଟି ସମ୍ପର୍କରେ।

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ କୌଣସି ଏକ ଏମ୍ ଏମ୍ ଏସ୍ ଭିଡିଓ ଲୋକ ମାନେ ଦେଖିଲେ ସେମାନେ ତାକୁ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ଭାଇରାଲ୍ କରିବାରେ ଲାଗିପଡନ୍ତି,କିନ୍ତୁ ଏପରି ବି କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି ଏହି ଭିଡିଓ କୁ ଭାଇରାଲ୍ ହେବା ପାଇଁ ଦେବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ତାହାକୁ କିପରି ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ରୁ ବାହାର କରାଯିବ ତାହା ପାଇଁ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିଥାନ୍ତି। ସେହିପରି ଏକ ଏମ୍ ଏମ୍ ଏସ୍ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି, ଯାହା ୟୁ ଟ୍ୟୁବ୍ ରେ ଅପଲୋଡ ମଧ୍ୟ ହୋଇଛି।

ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ଏକ ଝିଅର ଯିଏକି ବାଥରୁମ୍ ଭିତରେ ଅଛି ଏବଂ ଗାଧୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ନିଜର ପୋଷକ ଖୋଲୁଛି। ଏକ ଝିଅ ବାଥରୁମ୍ ଭିତରକୁ ଗଲା ଏବଂ ପାଣି ଟ୍ୟାପ୍ ଖୋଲି ବାଲ୍ଟି ରେ ପାଣି ଭର୍ତ୍ତି କରିଲା। ଏହା ପରେ ସେ ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ ତା’ର ଉପର ପୋଷାକ ଖୋଲିଲା। ଏହା ପରେ ନିଜର ସଟ୍ସ୍ ଖୋଲି ହେଂଗର୍ ରେ ରଖିଲା। ଏହା ପରେ ସେ ଦର୍ପଣ ରେ ନିଜର ମୁହଁ ଦେଖିଲା ଏହା ପରେ ତାର ଆଖି ସାମ୍ନାରେ ଥିବା କ୍ୟାମେରା ଆଡକୁ ଗଲା। ଏହି ପରେ ଯାହା ଘଟିଲା, ସେ ଭିଡିଓ ଦେଖୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଆଖି ଖୋଲିଦେଲା।

ଏହି ପରି ଭାବରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଅନେକ ଅନେକ ଏମ୍ ଏମ୍ ଏସ୍ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି ଏବଂ ଅନେକ ଝିଅ ଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ନଷ୍ଟ ହେଉଛି। ତେବେ ଅନେକ ସମୟ ରେ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ଇଜ୍ଜତ ପ୍ରତି ଖେଳିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି , ଏହି ଯୁବକ ସମାଜ , ଆଉ ଏହା ତାଙ୍କୁ ଏକ ପ୍ରକାର ଖୁସି ଦେଉଛି ବୋଲି ମନେ ହଉଚି। ତେବେ ଏହି ଭଳି ଅନେକ ଭିଡିଓ ଆମେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉ ଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ପାଇ ଥାଉ , ଆଉ ଯଦି ଏହି ଭଳି ଭାବରେ ପ୍ରତିଦିନ ଏମିତି ସବୁ ଭିଡିଓ ବା ଫୋଟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ,

ତାହାଲେ ଏହି ନାରୀ ସମାଜ କେବେବି ନିଜ କୁ ସୁରକ୍ଷିତ ମନେ କରିବ ନାହିଁ। ଏମିତି ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଅନେକ ଝିଅ ଙ୍କ ଜୀବନ ନଷ୍ଟ ହେଉଛି , ତାଙ୍କ ପରିବାର ର ଇଜ୍ଜତ୍ ଖରାପ ହେଉଛି ,ଆଉ ଏହି ସବୁ କଷ୍ଟ , ନିନ୍ଦା ସହି ନ ପରି ଅନେକ ଝିଅ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଦେଉଛନ୍ତି। ତେବେ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ସୁରକ୍ଷିତ ପାଇଁ ଏହି ଭଳି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ ନୁହଁ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆଶା କରୁଛୁ ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକେଲଟି ଆପଣଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ଯଦି ପସନ୍ଦ ଆସିବ ତେବେ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ । ଦୈନନ୍ଦିନ ଘଟୁଥିବା ଘଟଣାର ଖବର ସହିତ ଅପଡେଟ ରହିବା ପାଇଁ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।