ଦେଖନ୍ତୁ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ରୋମାନ୍ସ ଭିଡିଓ – ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓ କୁ ଗୁପ୍ତ ଭାବରେ ଲିକ୍ କରିଛନ୍ତି

0

ଏହି ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ଦୁନିଆଁ ରେ ଆମେ ଭଗବାନ ଙ୍କ ପରେ ଡାକ୍ତର ଙ୍କୁ ଭଗବାନ ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିଥାଉ କାରଣ ଯେପରି ଭଗବାନ ଆମ ସମାଜକୁ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଜୀବନ ପ୍ରଦାନ କରିଥାନ୍ତି ଠିକ ସେହି ପରି ଡାକ୍ତର ହେଉଛନ୍ତି ଆମ ପାଇଁ ଦ୍ଵିତୀୟ ଭଗବାନ ଯିଏକି ଲୋକମାନ ଙ୍କୁ ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ଫେରେଇ ଆଣି ଏକ ନୂତନ ଜୀବନ ପ୍ରଦାନ କରିଥାନ୍ତି ।ସେମାନେ ନିଜର କର୍ତ୍ତବ୍ୟ କରିବାରେ କେବେହେଲେ ହେଳା କରନ୍ତି ନାହିଁ କାରଣ ତାଙ୍କର ଉପରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ର ଜୀଵନ ତାର ପରିବାର ର ସମସ୍ତ ଆଶା ମଧ୍ୟ ରହୁଥାଏ ।

କିନ୍ତୁ ଯଦିଓ ଡାକ୍ତର ମାନେ ଆମର ଜୀଵନ ବଞ୍ଚେଇବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି ତଥା ଆମକୁ ରୋଗ ମୁଖରୁ ସୁସ୍ଥ କରି ନୂଆ ଜୀବନ ଦେଇଥାନ୍ତି । ମାତ୍ର କେବେ କେବେ ସେହି ଡାକ୍ତର ମାନେ ଏହି ମିଛ ମାୟା ସଂସାର ରେ ଲୋଭ ,କାମନା ଓ ବାସ୍ନା ର ବଶବର୍ତ୍ତୀ ହୋଇ କରିବସିଥାନ୍ତି ଏମିତି କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ଯାହାକି ଅତ୍ୟନ୍ତ ନିନ୍ଦନୀୟ ହୋଇଥାଏ ।ତେବେ କିଛି ଦିନ ହେବ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଜଣେ ମହିଳା ଡାକ୍ତର ଙ୍କର ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରଲ ହୋଇଛି ଯାହା ଦେଖିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ।

କିଛି ଦିନ ହେବ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଜଣେ ମହିଳା ଡାକ୍ତର ଙ୍କର ଭିଡ଼ିଓ ଟି ଭାଇରଲ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି ।ତେବେ ଭିଡ଼ିଓ ଟି କିଛି ଏମିତି ଥିଲା କି ସେହି ମହିଳା ଡାକ୍ତର ଙ୍କ ପାଖକୁ ଜଣେ ଯୁବକ ଚେକ ଅପ କରିବାକୁ ଆସିଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟ କଥା ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା ।ପରେ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟରତ ମହିଳା ଡାକ୍ତର ଜଣଙ୍କ ସେହି ହସ୍ପିଟାଲର ର ପଛ ରେ ଥିବା ତାଙ୍କର ରୁମ ମଧ୍ୟକୁ ଆସିଗଲେ ।

ଆଉ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ର କଥା ଏହା କି ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଆସିଥିବା ସେହି ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ଡାକ୍ତର ଙ୍କ ପଛରେ ସେହି ରୁମ ମଧ୍ୟ କୁ ଆସିଲା ।ଆଉ ତା ପରେ ଯାହା ଘଟିଲା ତାହା ଥିଲା ଅତ୍ୟନ୍ତ ବିସ୍ମୟ କର ତଥା ଲଜ୍ୟା ଜନକ ।

ତେବେ ରୁମ ଭିତରକୁ ଆସିବା ପରେ ଉଭୟ ମହିଳା ଡାକ୍ତର ଓ ସେହି ଯୁବକ ଅଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ। ଉଭୟ ଉଭୟ ଙ୍କ ପ୍ରେମ ରେ ପଡିଯାଇ ନିଜ କୁ ବାସନା ଓ କାମନା ଭୋଗ ରେ ଲାଗିଗଲେ ।କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଏହି କାର୍ଣ୍ଣମା ସବୁ କୁ କେହି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ମୋବାଇଲ ରେ ରେକର୍ଡ କରି ନେଇଥିଲେ ।ଓ ପରେ ଏହାକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଯାହା କି ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ନିଆଁ ପରି ଭାଇରଲ ହେବରେ ଲାଗିଛି ।ତେବେ ଭିଡ଼ିଓ ଟି ପ୍ରକୃତ ରେ କେଉଁ ସ୍ଥାନରେ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଛି ତାହା ଜଣାପଡି ନାହିଁ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆଶା କରୁଛୁ ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକେଲଟି ଆପଣଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ। ଯଦି ପସନ୍ଦ ଆସିବ ତେବେ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ । ଦୈନନ୍ଦିନ ଘଟୁଥିବା ଘଟଣାର ଖବର ସହିତ ଅପଡେଟ ରହିବା ପାଇଁ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।